برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 6756

دکتر هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی:

کسانی در رشته‌های پزشکی موفق‌ترند که شخصیت چند بعدی داشته باشند

وزیر بهداشت در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ کسانی را در رشته های علوم پزشکی موفق دانست که شخصیت چند بعدی داشته باشند.


وزیر بهداشت در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ کسانی را در رشته های علوم پزشکی موفق دانست که شخصیت چند بعدی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نقل از مفدا، دومین آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره فرهنگی سیمرغ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار شد.
دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بخشی از این آیین خطاب به حاضران در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران گفت: خوشحالم شما اینجا حضور دارید و وقتی هستید احساس می کنم دانشگاه زنده است و زنده بودن دانشگاه یعنی کشور پویا است.
وی افزود: همه ما ایران را دوست داریم انشالله دوستانی دانا برای ایران باشید.‎ کسانی که امروز به دنبال آگاه کردن جوانان هستند دوستان واقعی جوانان و آینده ایران هستند. از همه کسانی که در دانشگاه ها برای پر نشاط بودن دانشجویان تلاش می‌کنند و از همه افراد در معاونت فرهنگی و دانشجویی و دانشگاه‌هایی که در جشنواره حضور داشتند تشکر می‌کنم.
هاشمی از استقبال کم دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تهران از نهمین جشنواره سیمرغ گلایه و اظهار کرد: انتظار بیشتری از دانشگاه‌های علوم‌پزشکی مستقر در تهران برای شرکت در جشنواره بین‌المللی سیمرغ می‌رود و این دانشگاه‌ها نیز همچون سایر دانشگاه‌ها باید توجه بهتری به جشنواره نشان دهند.
وی حضوردانشجویان سراسر کشور در این رویداد بزرگ فرهنگی را اتفاقی فرخنده خواند و گفت: وقتی دانشجویان سرحال هستند نشان از زنده بودن کشور و دانشگاه است. هیچ چیز بالاتر از امید نیست و باید به حال کسانی که سرافرازی و امیدواری کشور و مردم را نمی‌خواهند تاسف خورد.
هاشمی در پایان عنوان کرد: کسانی در رشته‌های پزشکی موفق‌تر هستند که شخصیت چند بعدی داشته باشند. یکی از جلوه‌هایی که انسان برای نیل به این هدف در زندگی باید به آن توجه کند، هنر است و اگر هنرمندید باید قدردان نعمتی که خداوند به شما عطا کرده است، باشید.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 310
  • تایید شده
  • در 1397/02/18
  • ساعت 13:49