برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
کد 6745

همایش 10 هزار نفری ورزش صبحگاهی و پیاده روی دانش آموزان دختر برگزار شد.

در هفته سلامت همایش 10 هزار نفری ورزش صبحگاهی و پیاده روی دانش آموزان دختر برگزار شد.
همایش 10 هزار نفری ورزش صبحگاهی و پیاده روی دانش آموزان دختر سفیران سلامت نواحی پنجگانه تبریز بمناسبت هفته سلامت با شعار "سلامتی برای همه" در پارک بزرگ ائل گلی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان،  همایش 10 هزار نفری ورزش صبحگاهی و پیاده روی دانش آموزان دختر سفیران سلامت نواحی پنجگانه تبریز با شعار "سلامتی برای همه" در پارک بزرگ ائل گلی تبریز با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و کارشناسان مرکز بهداشت استان برگزار شد.
دکتر رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این همایش سلامت جسمی و نشاط اجتماعی را یکی از رویکردهای مهم دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت بیان کرده و گفت: نقش آموزش و پرورش در تداوم فرهنگ سازی درست سلامت بسیار مهم می باشد.
پاشایی مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان  ضمن گرامیداشت هفته معلم بر گسترش ورزش همگانی، فضاهای ورزشی و احداث زمین چمن مصنوعی را از اولویت های مهم در این راستا بیان کرد و بر توجه بیش از پیش به این سه مقوله نسبت به گذشته تاکید کرد
 مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی سند تحول بنیادین سلامت جسمی و روانی دانش آموزان را از رویکرد اصلی اداره کل دانسته و خاطر نشان شدند: در همایش پیاده روی امروز حدود ۱۰ هزار دانش آموز دختر از نواحی پنجگانه تبریز بمناسبت هفته سلامت شرکت کرده اند.
گفتنی است در راستای ترویج خودمراقبتی و تشویق دانش آموزان به تحرک بدنی، مرکز بهداشت استان در این همایش به قید قرعه برای 360 نفر از شرکت کنندگان، توپ والیبال اهدا کرد.
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/02/18
  • ساعت 7:44