برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397
کد 6710

آیین تکریم و معارفه رؤسای قبلی و فعلی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت برگزار شد

دکتر صومی از دکتر پزشکیان به خاطر بنیان نهادن مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تشکر کرد

دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین تکریم و معارفه رؤسای قبلی و فعلی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت گفت: با پیگیریهای به عمل آمده و مساعدت وزیر محترم در جلسه مورخه 28/09/95 شورای گسترش ، مجوز مرکز کشوری مدیریت سلامت مورد موافقت قرار گرفت و متعاقب آن ردیف اعتباری مستقل در قانون بودجه 1397 برای آن لحاظ شد.
آیین تکریم و معارفه رؤسای قبلی و فعلی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت در مورخه 13/02/97 در سالن کنفرانس مرکز با حضور دکتر صومی و جمعی از معاونین و مسئولین دانشگاه برگزار شد. در این مراسم از زحمات دکتر وحید زمان زاده رئیس قبلی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تقدیر شد  و با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر احمد کوشا به عنوان رئیس جدید این مرکز معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر صومی در این آیین ضمن تشکر  از دکتر پزشکیان، نایب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی به خاطر بنیان نهادن این مرکز و تقدیر از تمامی افرادی که در مسیر ارتقاء این مجموعه تا به حال تلاش کرده اند. اخذ مجوز از شورای گسترش در سال 95 و ایجاد ردیف بودجه ای در قانون بودجه 97 را دو کار اساسی در کنار بازسازی کل فضاها در طی سال های اخیر برشمرد.

مجوز مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت با پیگیریهای به عمل آمده و مساعدت وزیر محترم در جلسه مورخه 28/09/95  شورای گسترش مورد موافقت قرار گرفت ومتعاقب آن ردیف اعتباری مستقل در قانون بودجه 1397 لحاظ شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 782
  • تایید شده
  • در 1397/02/13
  • ساعت 14:48