برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
کد 6692

در گفتگو با رییس مرکز پژوهش های بین رشته ای علوم سلامت و معارف منطقه دو کشور عنوان شد:

سمینار یک روزه " روزه وسلامت " در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد - - -

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ سمینار یک روزه ای در موضوع روزه و سلامت با حضور و سخنرانی پزشکان متخصص و علمای محقق برای اعضای هیئت علمی دانشگاه روز پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری رییس مرکز پژوهش های بین رشته ای علوم سلامت و معارف منطقه دو کشور با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان و نیاز جامعه به آگاهی از مسایل روزه داری و پزشکی  گفت: سمینار یک روزه ای در موضوع روزه و سلامت با حضور و سخنرانی پزشکان متخصص و علمای محقق برای اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار می شود .
وی افزود: در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان اذربایجان شرقی حضور خواهند داشت .
خیری با تاکید براینکه به شرکت کنندگان سمینار گواهی امتیاز ماده یک آیین نامه ارتقا (فرهنگی ، تربیتی و اجتماعی ) اعطا می شود ؛ یاد آور شد : در این سمینار علمی سخنرانان و اندیشمندان ارجمندی با موضوعات مختلفی به سخنرانی خواهند پرداخت . در موضوع  روزه داری و گوارش با سخنرانی دکتر محمد حسسین صومی ، تحلیلی از تحقیقات انجام گرفته در مورد روزه در جهان با سخنرانی دکتر محمد رضا رشیدی ، روزه داری و بیماری های کلیه با سخنرانی دکتر سید کاظم مدائن، روزه در بارداری و شیردهی با سخنرانی خانم دکتر فردی آذر ،طرح کلی مسایل روان پزشکی در روزه داری اسلامی با سخنرانی دکتر ایوب مالک ، روزه در بیماری های قلبی و عروقی با سخنرانی دکتر حسین نامدار ،حفظ سلامت دهان و دندان و روزه داری با سخنرانی خانم دکتر کچویی  و نقش روزه با محدودیت کالری یا بدون محدودیت با سخنرانی دکتر علی طریقت برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد : در بخش پرسش و پاسخ نیز دکتر برزگر جلالی ، دکتر جلیل واعظ ، حجت الاسلام و المسلمین مطهری اصل و حجت الاسلام و المسلمین نوبری حضور خواهند داشت.
یوسف خیری افزود : این سمینار علمی روز پنج شنبه مورخه 20اردیبهشت 1397 ازساعت 8تا13 در تالار شهید شایانمهر دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.


 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 420
  • تایید شده
  • در 1397/02/10
  • ساعت 10:50