برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 28 فروردين 1397
کد 6605

اولین همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

این همایش با همکاری دانشگاه‌های اکسفورد، کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، از 28 تا 31 فروردین، در سالن همایش های بیمارستان فرهیختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی برگزار می شود.

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران با همکاری دانشگاه‌های اکسفورد و کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، اولین همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک در ایران را برگزار می‌کند.

این همایش با همکاری دانشگاه‌های اکسفورد، کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، از 28 تا 31 فروردین، در سالن همایش های بیمارستان فرهیختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی با شرکت اساتید برجسته پزشکی دانشگاه های اکسفورد و کمبریج و دانشگاههای کشور بر گزار می شود.

پزشکی آکادمیک بخشی از علم طب است که در آن پزشکان به تحقیق و آموزش می پردازند. این پزشکان گرچه بخش کمتری از جامعه پزشکی را در جهان تشکیل می دهند اما اکثر کشفیات و نوآوری ها مرهون تلاش های آنان است.

این همایش با همکاری اساتید برجسته دانشگاه های اکسفورد و کمبریج برنامه ریزی شده است. در میان اساتید مدعو، پروفسور دیوید وارل و پروفسور تیموتی کاکس نویسندگان درسنامه پزشکی دانشگاه اکسفورد به چشم می خورد. رئیس بخش داخلی و بخش مغز و اعصاب دانشگاه اکسفورد و رئیس موسسه خیریه ولکام که بزرگترین موسسه غیر دولتی حامی تحقیقات پزشکی در جهان است نیز در این همایش سخنرانی می کنند.

 این همایش برای گروه های هدف شامل متخصصین داخلی، غدد، مغز و اعصاب، عفونی، سم شناسی و ویروس شناسی، دارای امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت است. شرکت کنندگان در این همایش بین المللی، از دانشگاه اکسفورد گواهینامه دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علاقمندان جهت ثبت نام در این همایش می توانند به وبسایت www.academicmedicine.ir مراجعه کنند.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 202
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/01/27
  • ساعت 14:47