برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 16 فروردين 1397
کد 6557

گزارش بازدیدهای معاونت غذا ودارو در ایام نوروز

انجام بیش از 200 بازدید در ایام عید از واحدهای تولیدی و داروخانه های استان توسط معاونت غذا و دارو
انجام بیش از 200 بازدید در ایام عید از واحدهای تولیدی و داروخانه های استان توسط معاونت غذا و دارو
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص اقدامات انجام یافته در ایام عید گفت: در این ایام علی رغم تعطیلی بعضی واحدهای تولیدی نظارت بر واحدهای فعال، داروخانه های استان و سطح عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی در دستور کار بوده و بیش از 200 بازدید در این ایام توسط کارشناسان دارویی و خوراکی انجام شده است.
دکتر نعمتی ادامه داد: در بازدید از سطح عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی مقادیری کالای غیر مجاز و قاچاق نیز توقیف شده که برابر مقررات با عرضه کنندگان این محصولات وارداتی بدون برچسب اصالت و سلامت برخورد خواهد شد.
دکتر نعمتی همچنین افزود: قبل از تحویل سال با مدیران پخش های دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و مسئولین فنی داروخانه های استان جلسات هماهنگی برگزار کرده و اقدامات و کشیک های نوروزی و قوانین موجود را بررسی کردیم که در این ایام نیز مانند گذشته همکاری خوبی با معاونت غذا و دارو داشته و مشکل خاصی پیش نیامد. وی ادامه داد: در ایام نوروز ضمن آماده باش کامل تمامی مدیریت های موجود، غذا، دارو و تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت نیز آماده دریافت نمونه های مشکوک و شکایتی برای بررسی و انجام تست های سریع شیمیایی و میکروبی بود.
معاون غذا و دارو گفت: در ایام تعطیلات نوروزی بیش از بیست هزار بروشور و پمفلت اطلاع رسانی نیز در بین شهروندان و میهمانان نوروزی توزیع شد.  
 
آلبوم تصاویر گزارش معاونت غذا ودارو در نوروز 97

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 341
  • تایید شده
  • در 1397/01/16
  • ساعت 8:45