برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396
کد 6543

جشن چهارشنبه آخر سال

برنامه نمادین شاد آموزشی تحت عنوان " جشن چهارشنبه آخر سال " برای دانش آموزان و سفیران سلامت مدارس نواحی پنج گانه در تالار معلم تبریز برگزار گردید.
با توجه به اتفاقات هفته پایانی سال و گرایش برخی دانش آموزان به استفاده از مواد محترقه و منفجره و افزایش آسیبهای ناشی ازآن در بین این عزیزان و به منظور اشاعه فرهنگ پیشگیری و جلوگیری از خسارات جانی و مالی ، برنامه نمادین شاد آموزشی تحت عنوان " جشن چهارشنبه آخر سال " برای دانش آموزان و سفیران سلامت مدارس نواحی پنج گانه در تالار معلم تبریز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان در سخنانی ضمن اشاره به آمار موارد فوتی ومصدومین چهارشنبه آخر سال 95 ،تقویت آموزشهای پیشگیری ازرفتارهای مخاطره آمیز در نوجوانان را خاطرنشان نموده و ضرورت توجه به اینکه شکل ابراز شادیها با رفتارهای مخاطره آمیز منجر به ایجاد یاس نشود را یادآور شدند. ایشان در ادامه به نوجوانان توصیه نمودند که در کنار خانواده به انجام مراسم شادی بصورت بی خطرو ایمن بپردازند .
پاشایی مدیر کل آموزش پرورش استان نیز به ضرورت تقویت مهارت " نه گفتن " برای پیشگیری از رفتارهای پرخطر در نوجوانان و جوانان تاکید کردند .
گفتنی است برنامه با اجرای تئاتر مضمونی و اجرای مسابقه ادامه پیدا کرده و از دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه نیز تقدیر بعمل آمد.

 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/01/08
  • ساعت 23:9