برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 15 تير 1394
کد 654

بازدید استاندار از بیمارستان درحال ساخت کودکان تبریز

بازدید استاندار از بیمارستان درحال ساخت کودکان تبریز

 

دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی به همراه فرماندار و آقای مردانی آذر خیر بزرگوار آذربایجانی و دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان 500 تختخوابی کودکان زهرا مردانی آذر ، بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی کودکان شمالغرب کشور  بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دراین بازدید از کلیه قسمت های بیمارستان بازدید کرده و درجریان چگونگی روند ساخت و ساز قرار گرفتند.

به گزارش فوق در طی این بازدید مسئول فنی بیمارستان گزارشی از روند کار ارائه داد.

گفتنی است بیمارستان 500 تختخوابی زهرا مردانی آذر ویژه کودکان در شهرک خاوران تبریز با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و خیران محترم استان برادران مردانی آذر از خرداد ماه سال گذشته مراحل ساخت خود را آغاز کرده است.

شایان ذکر است طراحی بیمارستان زهرا مردانی آذر با همت خیر محترم از سال 92 شروع شد و در نیمه اول سال 93 طرح های اولیه آماده شده و عملیات اجرایی از نیمه دوم سال 93 آغاز شد.بیمارستان در سه بلوک در حال اجراست.در ضمن به ابتکار خیّر محترم در کنار بیمارستان همراه سرایی نیز احداث می شود که ظرفیت پذیرش حداقل 200 همراه را دارد.

ساختمان این همراه سرا در حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ساختمان خود بیمارستان نیز تا کنون حدود 17 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 4837
  • تایید شده
  • در 1394/04/15
  • ساعت 13:20