برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 14 تير 1394
کد 650

جدیدترین تغییرات و ضوابط جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شد

جدیدترین تغییرات و ضوابط بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از سوی هیات اجرایی جشنواره اعلام شد.
جدیدترین تغییرات و ضوابط بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از سوی هیات اجرایی جشنواره اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری؛ دکتر اصغر عبادی فر دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: برگزیدگان این دوره از جشنواره همچون دوره های قبل در دو گروه اصلی برگزیدگان حقیقی شامل محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهشهای برتر و نیز برگزیدگان حقوقی مرتبط با پژوهش شامل دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همچنین مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری افزود: محققین علوم پزشکی امسال در سه گروه: علوم بالینی و سلامت، گروه علوم پایه پزشکی و گروه ابداعات و اختراعات و فناوری به رقابت خواهند پرداخت و شرط ثبت نام در این دوره برای محققین دارا بودن شاخص H ده و بالاتر و  برای گروه محققین جوان و دانشجو H هفت و بالاترمی باشد و مبنای اصلی ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد می باشد.

دکتر اصغر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره رازی با اشاره به هریک از گروهها گفت: در هر یک از گروه ها، پژوهشهای برتر که شامل کار تحقیقاتی با ارزش و با شرایط اعلام شده در فراخوان میباشد و فارغ از امتیازات کارنامه پژوهشی مورد ارزیابی قرار می گیرد و مقالات برجسته معرفی خواهند شد.

دبیر بیست و یکمین جشنواره علوم پزشکی رازی افزود: امسال در راستای ارتقای کیفی جشنواره ملاک احراز رتبه برگزیدگان حقیقی براساس شاخص H و میزان امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی در نظر گرفته خواهد شد.

دکتر اصغر عبادی فر گفت: جوایز برگزیدگان امسال نسبت به سالهای قبل افزایش چشمگیری یافته است.

گفتنی است متقاضیان می توانند کارنامه پژوهشی خود را براساس خروجی Endnote تا پانزدهم مهر ماه سالجاری به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 2177
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46