برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 6491

دهمین آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

دهمین آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

 
دهمین آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار دانشکده‌ی مامایی و پرستاری تبریز برگزار شد.
"به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر سید جمال الدین حسینی اقدم"، مدیر روابط عمومی دانشگاه در این مراسم با تاکید بر تقویت امیدبخشی و زیبا بینی در زندگی گفت: خوشبختی امری مقطعی نیست و انسان با حضور در کنار خانواده و در هر زمانی می‌تواند احساس خوشبختی کند؛ چرا که زیبایی در ارزش وجودی و ارزش معنوی انسان است.
وی در ادامه ، خطاب به بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: بازنشستگی پایان راه نیست و افراد می توانند در این دوره با حضور در کنار خانواده‌هایشان از فرصت‌های موجود استفاده کرده و به تفریح، استفاده از طبیعت، گردش و ورزش بپردازند.
وی در پایان با قدردانی از تلاش ۳۰ ساله بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: کارمندان دانشگاه در طول خدمت صادقانه خود  سلامتی خود را به خطر انداخته و بی‌خوابی و سختی‌های بسیاری را تحمل کرده‌اند تا سلامتی را به مردم هدیه کنند.
"علی اکبر طاهری اقدم"، قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در ادامه این مراسم با تاکید بر نقش بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: بازنشستگان دانشگاه تفاوت عمده‌ای با سایر بازنشستگان دارند؛ چرا که آنان طی سالیان دراز با مسائل درمانی و بهداشتی سر و کار داشته‌اند و می‌توانند دیگران را نسبت به توجه به سلامتی آگاه کنند و انتظار می‌رود بازنشستگان دانشگاه، ارتباطشان را با دانشگاه علوم پزشکی تبریز قطع نکنند.
وی افزود: افراد می‌توانند در کنار بحث‌های مختلف سیاسی، اقتصادی در جمع‌های فامیلی و... در مورد مسایل بهداشتی و سلامتی نیز بحث کرده و نسبت به رعایت مسایل تغذیه‌ای و سلامتی به هم تذکر دهند.
وی در ادامه با بیان این که طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، سلامتی فقط به سلامت جسم اشاره ندارد، عنوان کرد: سلامت روانی، اجتماعی و معنوی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. متاسفانه ما سالیان دراز به سلامت جسم پرداختیم و اجتماع محور کردن سلامت طی سالیان اخیر از سوی وزارت بهداشت مورد تاکید قرار گرفته است، از این رو تلاش‌ها باید در راستای آگاهی دهی به مردم و اجتماع محور کردن سلامت باشد.
وی  در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی در جشن چهارشنبه سوری گفت: متاسفانه در این روز، تعدادی از شهروندان دچار مشکلات جسمی می‌شوند و مجبور هستند عارضه‌ی سوختگی را تا پایان عمر تحمل کنند.
وی در پایان با اشاره به روز بزرگداشت شهدا خاطرنشان کرد: کشورهای اطراف ما امنیت ندارند وما امنیت کنونی خود را مدیون ایثارگری‌های جانبازان، شهدا و آزاده هایی هستیم که فداکاری کرده‌اند و ما نیز وظیفه داریم راهشان را ادامه دهیم و ایثارگری‌هایشان را از یاد نبریم.
گفتنی است دهمین آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار دانشکده مامایی و پرستاری و به همت روابط عمومی دانشگاه برگزارودر پایان مراسم از134 تن از بازنشستگان این دانشگاه تحلیل به عمل آمد.


 

 
آلبوم تصاویر آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 539
  • تایید شده
  • در 1396/12/22
  • ساعت 13:46