برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 6489

کمیته پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال

کمیته پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در مرکز بهداشت استان برگزار شد
کمیته پیشگیری از چهارشنبه آخر سال با حضور مسئولان و کارشناسان سازمانها، ادارات کل و کارشناسان مرکز بهداشت استان در اتاق ریاست مرکز بهداشت استان برگزارگردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان ضمن عرض خیر مقدم  و تقدیر و تشکر از همکاریهای سایر سازمانها در پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری سال های گذشته و تاکید بر اهمیت این همکاری، اقدامات هماهنگ سازمانها و ادارات در خصوص پیشگیری از این حوادث و کاهش بروز مصدومیت های ناشی از این حوادث بالاخص در نوجوانان و جوانان را الزامی دانستند.
دکتر شعربافی رئیس گروه کارشناسان بیماریهای غیرواگیر مرکز بهداشت استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد، خواستار همکاری در جهت کاهش حوادث دلخراش چهارشنبه آخر سال شدند.
در این جلسه هماهنگی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، کارشناس معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، مدیر منطقه یک سازمان آتش نشانی تبریز، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان، کارشناس سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان و کارشناسان مرکز بهداشت استان، گزارش برنامه و فعالیتهای انجام یافته و فعالیتهای آتی در دو هفته آخر سال را ارائه نمودند.
گفتنی است دکتر پوردولتی کارشناس پیشگیری از حوادث مرکز بهداشت استان نیز مصوبات کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استانداری که در جهت پیشگیری و کاهش حوادث چهارشنبه سوری بوده و مصوبات کمیته فرعی با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی را قرائت نمودند.
 
 
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/12/22
  • ساعت 21:49