برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
کد 6477

با همکاری معاونت های توسعه و درمان دانشگاه :

دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب برگزار شد

دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، ارومیه، اردبیل و مراغه و با همکاری معاونت درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع در مرکز ملی مدیریت سلامت برگزار شد.


"بهارک عباسی"، ‌نماینده اجرایی وزارت بهداشت در برگزاری دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور هدف از برگزاری این دوره را توانمندسازی مدیران بیمارستان‌های دولتی عنوان کرد و گفت: بر اساس تفاهم‌ نامه‌ای بین سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت تصمیم به آموزش مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور در 10 قطب و هفت ماژول گرفته شد.
وی با اشاره به هفت ماژول دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی شمالغرب کشور افزود: مدیریت اطلاعات در بیمارستان‌ها، مدیریت بحران و مالی، مدیریت منابع انسانی و زنجیره تامین و خدمات پشتیبانی، بهبود کیفیت و ایمنی بیمار و حکمرانی رهبری و تفکر راهبردی هفت ماژول این دوره هستند.
وی افزود: ‌اولین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی با حضور اساتید آموزش دیده در WHO در بهمن سال گذشته شروع و در شهریور ماه سال جاری به اتمام رسید. دومین دوره نیز از آبان ماه سال جاری آغاز شده و تا تیر ماه سال آتی ادامه خواهد داشت.
نماینده اجرایی دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور در پایان خاطرنشان کرد: دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی منطقه شمالغرب کشور با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، ارومیه، اردبیل و مراغه و با همکاری معاونت درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع در مرکز ملی مدیریت سلامت برگزار شد.
بر اساس این خبر، "لیلا دشمن‌گیر"، نماینده علمی و دکتر "رضا عاقبتی"، نماینده اجرایی اولین دوره و
 "بهارک عباسی"، نماینده اجرایی دومین دوره آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی هستند.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 225
  • تایید شده
  • در 1396/12/21
  • ساعت 9:51