برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396
کد 6451

سومین هفته‌ی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به کار خود پایان داد

جشن اختتامیه‌ی سومین هفته‌ی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

جشن اختتامیه "هفته‌ی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز" در تالار شهید شایان مهر دانشکده‌ی پزشکی تبریز برگزار شد و در پایان این مراسم از کانون‌های برتر تجلیل به عمل آمد.
 

جشن اختتامیه‌ی سومین هفته‌ی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این برنامه اظهار کرد: راه پیشرفت جز با کار گروهی ممکن نیست و دانشجویان با مشارکت در کارهای جمعی و گروهی می‌توانند توانایی‌هایشان را ثابت کرده و میزان دانش و مهارت‌های خودشان را درمقایسه با دیگران بسنجند.
وی افزود: بحث‌های اجتماعی و فرهنگی مهم‌ترین ظرفیتی است که موجبات رشد هر فردی را فراهم می‌آورند و هیچ موفقیتی اعم از علمی و فرهنگی بدون کار گروهی، امکان پذیر نیست. کانون‌های دانشگاهی فرصت خوبی برای تحقق موفقیت‌ها به شمار می‌آیند.
وی تاکید کرد: افراد می‌توانند با عضویت و فعالیت در کانون‌های فرهنگی اجتماعی، برخی جهت‌گیری‌ها و نگرش‌های خود را با مسایل جامعه تطبیق دهند. برخلاف محدودیت منابع مالی و اعتبارات لازم برای برگزاری ۷۰ برنامه‌ی فرهنگی، اقدام به برگزاری برنامه‌ها به روش‌های خلاقانه شد و بخش اعظمی از اعتبارات برنامه‌های فرهنگی توسط اعضای کانون‌ها و با جذب اسپانسر برگزار شد.
فیضی خاطرنشان کرد: دانشجویان با شناخت ظرفیت‌های علمی، فرهنگی و هنری خود برای شرکت در انجمن‌های علمی، کانون‌‌های فرهنگی و هنری اقدام کنند.
دکترمحمد آقازاده، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در ادامه‌ی این مراسم با بیان این که اگر یاس و ناامیدی مانع از شور و نشاط و امید دانشجویی شود، فضایی غیرقابل تصور بر دانشگاه حاکم خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به مراسم قدردانی از نخبگان و دانشجویان کشور گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته، دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانشجویان نمونه‌ای را تقدیم جامعه‌ی دانشگاهی کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان با استفاده از فرصتی که در اختیارشان هست، می‌توانند جایگاه خود را ارتقاء بخشیده و توانمندی‌های خود را در چارچوبی که باید انجام بگیرد، اثبات کنند.
جشن اختتامیه "هفته‌ی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز" در تالار شهید شایان مهر دانشکده‌ی پزشکی تبریز برگزار شد و در پایان این مراسم از کانون‌های برتر تجلیل به عمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 247
  • تایید شده
  • در 1396/12/17
  • ساعت 9:15