برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396
کد 6443

قائم مقام رئیس و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش تلنگر :

جوانان از فرصت های جوانی در مسیر پیشرفت و خدمت به دیگران استفاده کنند

برنامه فرهنگی "تلنگر" به همت کانون کارآفرینی و استارت آپ فرهنگی کاف و همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شایانمهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ دکتر علی اکبر طاهر اقدم قائم مقام رئیس و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش تلنگر به جوانان توصیه کرد تا از فرصت های جوانی در در مسیر پیشرفت و خدمت به دیگران استفاده کنید.
وی تاکید کرد: خداوند نعمت جوانی را به شما داده و باید از این فرصت استفاده کنید تا حسرت فرصت های از دست رفته را نخورید.
ناصر فرج زاده، فعال استارت آپ در حوزه سلامت الکترونیک در این مراسم در خصوص عوامل موثر بر تبدیل ایده به فرصت و کار، گفت:  بهتر است فضای کسب و کار ایران را بشناسید و بر اساس نیازمندی های آن کار و تلاش کنید.
وی تاکید کرد: اگر هدفتان کسب و کار باشد، به هیچ وجه ادامه تحصیل پیشنهاد نمی شود و باید یاد آور شد که  فضای کسب و کار ایران بسیار جذاب است.
فرج زاده ادامه داد: از دوره کارآموزی به نحو احسن استفاده کنید وبا نشان دادن توانایی و قابلیت های خود، پیشرفت کنید.
وی هم چنین در خصوص جنبه های مختلف طرح کسب وکار، مدل کسب و کار، تشکیل تیم، نکات مهم در فرآیند تولید محصول، شناسایی افراد تاثیر گذار در پیشبرد اهداف برای دانشجویان و علاقمندان به کارآفرینی توضیح داد.
شاهین فرهنگ، دکترای روانشناسی از دانشگاه هاروارد آمریکا نیز در این مراسم در خصوص عوامل انگیزشی، تعیین هدف مشخص و راه های رسیدن به هدف صحبت کرد.
برنامه فرهنگی "تلنگر" به همت کانون کارآفرینی و استارت آپ فرهنگی کاف و همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شایانمهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 151
  • تایید شده
  • در 1396/12/16
  • ساعت 11:42