برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 7 اسفند 1396
کد 6381

جلسه ساماندهی تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی بیمارستان های تابع استان در معاونت غذا و دارو

دکتر همیشه کار : نظارت و پایش مستمر از انبارهای تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در برنامه عملیاتی مراکز درمانی گنجانده شود.
جلسه ساماندهی تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی بیمارستان های تابع استان در معاونت غذا و دارو
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز جلسه توجیهی ساماندهی تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی  به همراه آسیب شناسی بازدید های مراکز درمانی با حضور مدیران و نمایندگان محترم بیمارستان های تابعه دانشگاه در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار شد.
دکتر هادی همیشه کار ، مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی ضمن خیر مقدم گویی، بر رعایت ضوابط ، مقررات و بخش نامه های ابلاغی ، خرید و تهیه ملزومات از شبکه توزیع رسمی و قانونی تجهیزات و ملزومات پزشکی استان تاکید کرد.
دکتر همیشه کار گفت: کنترل هزینه ها ، مدیریت خرید از شبکه توزیع قانونی و رعایت قیمت های اعلامی اداره کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی برای کلیه وسایل پزشکی در بیمارستان ها و مراکز درمانی لازم الاجراء بوده و می بایست نظارت و پایش مستمر از انبارهای تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در برنامه عملیاتی مراکز درمانی گنجانده شود.
در ادامه کارشناسان نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز آسیب شناسی مشکلات اصلی مشاهده شده در بازدیدهای نظارتی ، طرح انبار پاک، مشکلات مشاهده شده در انبارها و انبارگردانی های آخر سال و جزئیات اجرایی طرح انبار پاک را تشریح و بر عزم و اراده جمعی جهت ساماندهی مشکلات مشاهده شده در این خصوص تاکید نمودند

.
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 363
  • تایید شده
  • در 1396/12/07
  • ساعت 13:47