برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 5 اسفند 1396
کد 6362

در معاونت غذا ودارو برگزار گردید

برگزاری جلسه توجیهی مسئولین فنی داروخانه های استان در خصوص قوانین جدید مربوط به داروخانه ها

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز جلسه توجیهی مسئولین فنی داروخانه های استان در خصوص قوانین جدید مربوط به داروخانه ها با حضور معاون غذا و دارو و مدیر داروی این معاونت و رئیس انجمن داروسازان استان در آمفی تاتر معاونت غذا و دارو تشکیل شد.
دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان و داروسازان حاضر و تشکر از توجه و دقت در ارایه خدمات دارویی در داروخانه ها به لزوم پررنگ تر شدن نقش داروساز و مسئولین فنی داروخانه ها تاکید و توجه بیشتر به رعایت بخشنامه های جدید جهت جلوگیری از ایجاد مشکل برای بیماران را خواستار شد. در این جلسه دکترآقاجانی مدیر دارو و مخدر استان نیز ضمن خوشامدگویی به مسئولین فنی داروخانه ها به بیان وضعیت موجود داروخانه ها پرداخته و در ادامه قوانین و مقررات و بخشنامه های مربوط به داروخانه ها از جمله برخورد قانونی با نبود مسئولین فنی داروخانه ها، خرید کلیه اقلام دارویی و آرایشی و بهداشتی از شبکه توزیع رسمی، عدم فروش الکل طبی بدون نسخه پزشک و لزوم رعایت اخلاق حرفه ای و حقوق بیمار را  بطور تفصیلی توضیح داد.
در پایان جلسه، مسئولین فنی داروخانه ها به بیان مشکلات و مسائل داروخانه ها پرداخته و سوالات خود را در خصوص بخشنامه جدید وسایر موارد مرتبط مطرح کرده و جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.
قابل ذکر است به علت نبود فضای کافی برای حضور تمامی مسئولین فنی داروخانه ها جلسه مذکور تا اتمام حضور تمامی مسئولین فنی بصورت هفتگی برگزار می شود.

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 285
  • تایید شده
  • در 1396/12/05
  • ساعت 10:25