برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396
کد 6359

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین گرامیداشت روز قشر بسیج جامعه پزشکی:

همه ما باید بر اساس قانون و طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کنیم
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
همه ما باید بر اساس قانون و طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کنیم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همه ما باید براساس قانون اساسی و طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عمل کنیم. ما در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حد توان و تلاش خود اقدامات صحیحی انجام می دهیم و با توجه به مدیریت آشکار، آماده ایم هر اطلاعاتی که خواستید، نشان دهیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، محمد حسین صومی در آیین گرامیداشت روز قشر بسیج جامعه ی پزشکی، با بیان این‌که از دوران قبل و بعد پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج پشتوانه ی عظیمی برای انقلاب بوده است، اظهار کرد: بسیجی همان کسی است که در سال های ۵۰ تا ۵۷ زجر کشید و زندان دید و به اندازه ی کافی در مسیر پیروزی انقلاب تلاش کرد.بسیجی همان کسی است که در تثبیت انقلاب تمامی زخم ها را بر جان خرید و در دوران جنگ تحمیلی هم از مردم کشور خود غیورانه دفاع کرد و در حال حاضر نیز گوش به فرمان رهبری در مسیر دفاع از ارزش های انسانی تلاش می کند.
وی با تاکید بر این‌که امروزه بحث انقلابی گری حائز اهمیت است، افزود: تنها انتظار رهبر معظم از همه ی ما  انقلابی بودن است و انقلاب ما انقلابی  دینی است و از ما نیز انتظار دارند در این مسیر گام برداریم.
  وی افزود: فردی که دین دار باشد دروغ نمی گوید و ظلم و اختلاس نمی کند ، رهبر انقلاب اسلامی که با تمام رفتار و اعمالش به رفتارهای دینی معتقد هستند و از ما همین ها را می خواهند.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز ادامه داد: اگر شخصی به خداوند، روز حساب و محشر اعتقاد داشته باشد هرگز به خود اجازه ی انجام کار خلافی نمی دهد.بی شک ما به عنوان جامعه ی پزشکی اولی ترین گروه برای عمل به این وظایف هستیم، ما در دانشگاهی حضور داریم که قبل از نقلاب به عنوان کانون اصلی حمایت از دیدگاه حضرت امام (ره) بود  و امروز نیز همان دیدگاه را حفظ کرده است.
وی با اشاره به این‌که دانشگاه تبریز و علوم پزشکی به عنوان مشهدالشهدای دانشگاه های کشور هستند، گفت: در دوران جنگ تحمیلی در هیچ دانشگاهی به اندازه ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بسیجی حضور نداشت، چرا که در زمان جنگ نیروهای زیادی از دانشگاه به مناطق جنگی اعزام می شدند. این دانشگاه دارای عقبه ی ارزشمندی در دوران جنگ تحمیلی است.
وی بیان کرد: فرق یک مسلمان انقلابی با انقلابیون دیگر در این است که او از فرارسیدن روز محشر و حساب مطمئن است و می داند که تمامی اعمال و رفتارش ضبط و ثبت شده و حساب پس خواهد داد.امیدوارم خداوند ما را در روز جزا با عفو و رحمت خویش مواخذه کند.
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 363
  • تایید شده
  • در 1396/12/03
  • ساعت 13:12