برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 28 بهمن 1396
کد 6334

به مناسبت فرارسیدن سالروز قیام 29 بهمن

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مصاحبه بخش خبری شبکه چهار سیما حضور یافت
 به مناسبت فرارسیدن سالروز قیام 29 بهمن
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مصاحبه بخش خبری شبکه چهار سیما حضور یافت
همزمان با ایام الله دهه فجر، بهار انقلاب و قیام تاریخی مردم تبریز در  29 بهمن ماه ۱۳56، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای بیان توانمندیهای دانشگاه در حوزه گردشگری سلامت ، در بخش خبری ساعت 20 شبکه چهار سیما حضور یافت.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشی تبریز،  دکتر صومی دراین برنامه در پاسخ به تواناییهای تبریز در بخش گردشگی سلامت گفت : هرکس که بخواهد سفری به جایی داشته باشد مطمئنا می خواهد بداند که سلامت او در آنجا تضمین خواهد شد یا نه ، ما در حوزه پیشگیری تا درمان فوق تخصصی همه امکانات را داریم در حوزه پیشگیری از خانه های بهداشت گرفته تا نظارت بر حوزه مواد غذایی و تولید و توزیع و نهایتا نظارت بر محیط زیست که مسافرین عزیز حضور خواهند داشت همه تمهیدات لازم اندیشیده شده است وهر فردی که به هر علتی دچار مخاطره شد و مراجعه کرد سیستم توانایی پاسخگویی کامل  و سریع را دارد.
 وی ضمن اشاره به خرید  آمبولانسهای جدید به پایگاههای اورژانس استان گفت : تقریبا همه اورژانسهای بیمارستانها با اجرای طرح تحول نظام سلامت بازسازی و احیا شده اند چه از نظر فضا و چه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات.
دکتر صومی در ادامه صحبتهای خود گفت :  تقریبا درهمه شهرستانها مخصوصا شهرستانهای توریست پذیر استان از جمله کلیبر ، متخصصین مقیم در خود شهرستان داریم که بتوانند خدمات لازم را ارائه دهند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: در بیمارستانها نیز تمامی تلاش متولیان سلامت بر این است که بخشهای اصلی بیمارستانها بخصوص بخشهای ویژه را تا دو برابر توسعه بدهند ،  در بیمارستان امام رضای تبریز بخش آی سی یو دارای بهترین امکانات در سطح کشور است.
دکتر صومی ادامه داد : همزمان با این برنامه ها ما برای پذیرش بیماران غیر آذری و همچنینمراجعین بین المللی نیروهایی را در بیمارستانها مستقر کرده ایم که به هنگام مراجعه بعنوان حامی آنها را تحویل گرفته و خدمات لازم رابه آنان ارائه دهند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به راه اندازی مرکز رصد سلامت در دانشگاه گفت: مرکز رصد سلامت بصورت 24 ساعته و بصورت تصویری و زنده تمام اورژانسهای بیمارستانهای استان را کنترل می کند و هرکس که به نوعی از رسیدگی به وضعیت خود ابراز نارضایتی کرد از طریق این سیستم قابل نظارت و رسیدگی است.
دکتر صومی در پایان سخنان خود گفت در نهایت ، مجموعه فضا ، نیروی انسانی ، تجهیزات و سیستم نرم افزاری ما آماده این است که در حد نام و آوازه شهر تبریز به عنوان شهر اولین ها و پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی بتواند ارائه خدمات نماید.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 461
  • تایید شده
  • در 1396/11/28
  • ساعت 13:11