برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396
کد 6238

4 واحدخانه بهداشت در شهرستان چاراویماق به بهره‌برداری رسید

افتتاح 4 باب خانه بهداشت همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان چاراویماق

در راستای توسعه شبکه بهداشت شهرستان چاراویماق و به منظور تامین سلامت اهالی روستاهای تحت پوشش، چهار واحد خانه بهداشت درشهرستان چاراویماق به بهره برداری رسید.
 در راستای توسعه شبکه بهداشت شهرستان چاراویماق و به منظور تامین سلامت اهالی روستاهای تحت پوشش ، چهار واحد خانه بهداشت در اقصی نقاط این شهرستان  باحضور دکتر رحیم بلال زاده فرماندار و مسئولین شهرستان چاراویماق به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق ، همزمان با ایام ا... دهه فجر4باب خانه بهداشت در روستاهای" بارگاه ،عمواوغلی سفلی، دوه یاتاقی کورانلو و قرمزی باغ" شهرستان چاراویماق با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان چاراویماق افتتاح و به بهره برداری رسید.   
دکتر مهدی مسیب پور سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چاراویماق  در این مراسم طی گزارشی از روند احداث و تکمیل این پروژه ها اعلام داشتند: این حرکت جهادی که درخصوص توجه به امر تامین سلامت اهالی محترم شهرستان میباشد، از اوایل سال 1396 آغاز  در مدت کمتر از 10 ماه و مجموعاً با اعتبار بالغ بر  64.400.000.000 ریال تکمیل و در دهه فجر به بهره برداری رسیده است.
دکتر بلال زاده فرماندار شهرستان چاراویماق: ضمن تقدیر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان  ابراز داشت افتتاح پروژه‌های مختلف عمرانی شهری و روستایی حاصل تلاش مضاعف مردم و مسئولان است.
لازم به ذکر است درحال حاضر 33 واحد خانه بهداشت زیرنظر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چاراویماق به اهالی این شهرستان خدمات بهداشتی ارائه می کنند.


  • نوشته شده
  • توسط فهیمه رحیمی
  • تعداد بازدید 235
  • تایید شده امیرسینا فقیهی
  • در 1396/11/17
  • ساعت 11:24