برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 11 بهمن 1396
کد 6189

مسابقات ورزشی جام فجر دانشگاه گامی در جهت همگانی سازی ورزش در بین کارکنان

رئیس اداره ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مشارکت حدود 3500نفر در مسابقات جام فجر دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد

نهمین دوره‎ی مسابقات جام فجر دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رقابت در 24 رشته‎ی ورزشی همانند سال‎های گذشته در حال برگزاری است

 

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حبیب قاضی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: نهمین دورهی مسابقات جام فجر دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رقابت در 24 رشتهی ورزشی همانند سالهای گذشته طی جلسات برگزار شده با نمایندگان و انجمنهای ورزشی تصویب شد که دو مورد از آن همگانی بوده و  پیادهروی همگانی در روز پنجشنبه 12 بهمن ماه راس ساعت هشت صبح برگزار میشود.
  وی ادامه داد: جام فجر این دوره با مسابقات آمادگی جسمانی از سوم بهمن ماه شروع شد که آقایان : زیرک از مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع)، جلیل نامور و جلیل مستوفی از معاونت بهداشت دانشگاه در ردهی بالای 40 سال به ترتیب به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. در رده‌‏ی سنی زیر 40 سال نیز آقایان : مقصود نوری از دانشکدهی بهداشت، جعفریان از مرکز بهداشت هریس و کهن از دانشکدهی مدیریت سلامت به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند.
وی ادامه داد: مسابقات آمادگی جسمانی خواهران هفتم بهمن درسالن ۲۹ بهمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سه گروه الف) :زیر۳۰سال، و گروه ب):۳۰ تا ۴۰ ساله و گروه ج) : بالای ۴۰ برگزار شد که خانم‌ها "ناهید ملکی" از مرکز آموزشی درمانی الزهرا، مقام اول ، "زینب موسی‌الرضا" از مرکز آموزشی درمانی الزهرا مقام دوم و"زهرا ساعی" از مرکز آموزشی درمانی امام خمینی بناب مقام سوم گروه الف را کسب کردند. "لیلا ضیاء لامع" از مرکز آموزشی درمانی الزهرا مقام اول، "راحله غلامی" از مرکز بهداشت تبریز مقام دوم و "نوشین علیزاده" از مرکز آموزشی درمانی الزهرا و "الهه داداشی"  از مرکز آموزشی درمانی نیکو کاری مشترکا موفق به کسب مقام سوم گروه ب شدند. همچنین خانم اشرف مصباحی از مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی مقام اول، "فاطمه سعادتی" از معاونت بهداشت مقام دوم و "معصومه قلی زاده" از مرکز آموزشی درمانی سینا مقام سوم رده‌ی سنی بالای ۴۰ سال را کسب کردند.
  قاضی‌زاده با بیان این که مسابقات فوتسال یکی از طولانی ترین مسابقات به شمار میآید، گفت: به دلیل آماده سازی سالنهای ورزشی، این مسابقات از چهارم بهمن ماه آغاز شد و دورههای مقدماتی و پیشرفته‌ی آن تا 29 بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت.    
  مسابقات والیبال بانوان از چهار بهمن ماه شروع شده و بخش آقایان نیز از پنجشنبه، 12 بهمن ماه شروع خواهد شد. در مجموع 12 رشته در بخش آقایان، 10 رشته در بخش بانوان و دو ورزش همگانی در نظر گرفته شده است که فوتسال، گل کوچک، تیراندازی، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، شنا، طناب کشی، دارت، والیبال رشتههای مسابقات آقایان بوده و بانوان نیز در بخش‌های آمادگی جسمانی، تیراندازی، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، شنا و ... رقابت خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: مسابقات جام فجر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز طبق زمانبندی و برنامهریزیهای انجام شده در سالنهای ورزشی دانشگاه در حال برگزاری است که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 561
  • تایید شده
  • در 1396/11/11
  • ساعت 9:50