برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 10 بهمن 1396
کد 6184

مراسم گرامیداشت مقام پرستار

مراسم گرامیداشت مقام پرستار در مرکز آموزشی درمانی سینا برگزار شد

مراسم گرامیداشت مقام پرستار در آمفی‌تئاتر مرکز آموزشی و درمانی سینای تبریز برگزار شد و از پرستاران برتر و برگزیده‌ی این مرکز تجلیل به عمل آمد.
مراسم گرامیداشت مقام پرستار در مرکز آموزشی_درمانی سینا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا، "دکتر علی استادی"، رئیس مرکز آموزشی و درمانی سینای تبریز، در این مراسم اظهار کرد: افرادی که در سیستم درمان فعالیت می‌کنند با سختی کار پرستاران آشنا هستند. پرستاران همراه بیماران بوده و مشکلات آنان را احساس می‌کنند.
"ابراهیم محمدی"، مدیر مرکز پرستاری در این مراسم با بیان این که پرستاران باید از الگوی پرستاری تاریخ، حضرت زینب (س) درس بگیرند، اظهار کرد: پرستاری حضرت زینب (س) نه تنها در روز عاشورا مشهود بود، بلکه ایشان زمان بیماری پیامبر اکرم (ص) و امام حسن و امام حسین (ع‌) نیز با صبر و ایثار پرستاری می‌کردند.
وی ادامه داد: پرستاران اسوه‌ی صبر و عشق بوده و این شغل
ترکیب عجیبی از رحمت، عطوفت مهربانی و مراقبت است.
وی خطاب به پرستاران حاضر در جمع بیان کرد: حال که با عشق و علاقه این شغل را انتخاب کرده‌اید، با عزمی راسخ بیش از پیش به بیماران خدمت کنید. هر انتظاری که از بقیه برای خدمت به بیماران خود داریم باید به بیماران دیگر ارائه دهیم.
"سیفعلی نصرتی"، مدیر حراست دانشگاه نیز در ادامه تاکید کرد: خدماتی که جامعه‌ی پرستاری برای بیماران و مددجویان ارائه می‌کنند، با هیچ منطقی قابل توجیه نیست.
وی در پایان با اشاره به اجرایی نشدن قانون تعرفه‌گذاری پرستاران در طول ۱۰ سال اخیر خاطرنشان کرد: نمایندگان اقدامات لازم برای تحقق اعتبار پیش بینی شده برای تعرفه گذاری پرستاران را که از ۱۰ سال پیش تعیین شده است را انجام دهند.
مراسم گرامیداشت مقام پرستار در آمفی‌تئاتر مرکز آموزشی و درمانی سینای تبریز برگزار شد و از پرستاران برتر و برگزیده‌ی این مرکز تجلیل به عمل آمد.
  • نوشته شده
  • توسط مرتضی نجفقلی زاده
  • تعداد بازدید 858
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/11/11
  • ساعت 8:25