برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396
کد 6147

قابل توجه دانشجویان عزیز شهریه پرداز

قابل توجه دانشجویان عزیز شهریه پرداز

قابل توجه دانشجویان عزیز شهریه پرداز
 
قابل توجه دانشجویان عزیز شهریه پرداز
1-باطلاع می رساند برای انتخاب واحد نیمسال جدید بایستی مبلغ بدهی قبلی و شهریه ثابت خود که هم اکنون در صفحه وب آموزشی خود قابل مشاهده می باشد را بصورت آنلاین صرفا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (از قسمت پرداخت آنلاین شهریه موجود در گزینه مالی صفحه سما هر دانشجو) قبل از شروع انتخاب واحد پرداخت نموده تا در تاریخ 10/11/96 الی 13/11/96 وارد صفحه انتخاب شود .
2- سقف بدهی برای دانشجویان تعریف نشده و چنانچه دانشجو بدهی قبلی و شهریه ثابت نیمسال دوم را پرداخت نماید ، بدون هیچ محدودیتی می تواند دروس مورد نظر خود را انتخاب نماید.
3-پس از انتخاب واحد طبق جدول زیر دانشجو جهت تسویه حساب شهریه متغیر به امور مالی معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه و به نحو مقتضی اقدام نماید.
وروردی (تمامی رشته ها) تاریخ و روز مراجعه
87 الی 90 23بهمن – روز دوشنبه
91 و 92 24بهمن – روز سه شنبه
93و94 25بهمن – روز چهارشنبه
95و96 26بهمن – روز پنجشنبه
تحصیلات تکمیلی(تمامی ورودی ها) 28بهمن – روز شنبه
 
 
4-در صورتی که  در تاریخ های اشاره شده برای تسویه حساب اقدام ننماید ، انتخاب واحد دانشجو بصورت اتوماتیک غیر فعال شده و وارد صفحه حذف و اضافه نشده و در لیست حضرت و غیاب کلاسی نمایش داده نخواهد شد.
5-برای دانشجویان شاهد و ایثارگر بعد از انتخاب واحد در زمان تسویه حساب(بند3)، مبلغ تقبل شده از سوی بنیاد شهید از سرجمع بدهی آنان کسر خواهد شد.
6-آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قبلا درس پایان نامه را انتخاب نموده و مجددا بعنوان تنها واحد مانده می خواهند انتخاب کنند و همچنین دانشجویان رشته های دندانپزشکی و داورسازی  که دروس پایان نامه را مجدد اخذ می کنند ، جهت احتساب نصف شهریه ثابت  و حذف شهریه متغیر با مسئول محترم بهبود کیفیت سیستم سما جناب آقای مهندس قائم مقامی (09141130579) تماس نموده تا اقدام لازم صورت گیرد.
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  • نوشته شده
  • توسط سعید ذبیحی نو
  • تعداد بازدید 1172
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/11/05
  • ساعت 17:0