برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396
کد 6145

نماینده ولی فقیه در استان در جلسه مکارم اخلاق :

مدیران در تصمیم گیری های خود باید با کارشناسان مجموعه تحت مدیریت خود حتی مخالفانشان نیز مشورت نمایند

جلسه مکارم اخلاق و معنویت با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و با حضور استاندار آذربایجانشرقی و مدیران استانی در مجتمع فرهنگی رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، جلسه مکارم اخلاق و معنویت با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی آل هاشم و با حضور استاندار آذربایجانشرقی دکتر خدابخش و مدیران استانی در مجتمع فرهنگی رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با اشاره به پرستاری حضرت زینب کبری (س) از پنج امام معصوم خاطر نشان کردند : شغل پرستاری شغل بسیار مقدسی است و در حقیقت پرستاران تکمیل کننده چرخه بهبودی و سلامت بیماران می باشند.
امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنانشان ضمن برشمردن مولفه های تصمیم گیری مدیران در نظام اسلامی گفتند : مشورت ، حق محوری و توکل بر خدا و سپس اقدام بدون تسویف ( امروز و فردا کردن) از شاخصه های مهم تصمیم گیری مدیر نظام اسلامی می باشد .
ایشان در تشریح مولفه مشورت ضمن اشاره به احادیثی از امام علی (ع) به اهمیت آن اشاره نموده و گفتند : مدیران در تصمیم گیری های خود باید با همه کارشناسان مجموعه تحت مدیریت خود حتی مخالفانشان نیز مشورت نمایند .
گفتنی است : قرائت فاتحه در مزار شهدای گمنام پایان بخش این جلسه بود.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 310
  • تایید شده
  • در 1396/11/05
  • ساعت 9:33