برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 1 بهمن 1396
کد 6100

کارگاه آموزشی کارشناسان، کاردانان بهداشت حرفه ای و بهداشتیاران کار کارخانجات برگزار شد

در راستای حفظ و ارتقاء سطح سواد کارشناسان، کاردانان بهداشت حرفه ای و بهداشتیاران کار، کارگاه آموزشی و بازآموزی با حضور کارشناسان، کاردانان بهداشت حرفه ای و بهداشتیاران کار کارخانجات در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار شد.
در راستای حفظ و ارتقاء سطح سواد کارشناسان، کاردانان بهداشت حرفه ای و بهداشتیاران کار، کارگاه آموزشی و بازآموزی با حضور کارشناسان، کاردانان بهداشت حرفه ای و بهداشتیاران کار کارخانجات در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار گردید.
مهندس سیدان اسکویی کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت استان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، هدف از برگزاری این جلسه آموزشی را حفظ و ارتقاء سطح سواد و اطلاع از برنامه های جاری معاونت بهداشت دانشگاه دانسته و خواستار اجرای برنامه های آموزشی برای کارگران و شاغلین کارخانجات شدند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان در این کارگاه دکتر قالیباف، فوق تخصص بیماریهای تنفسی در خصوص بیماری آسم و بیماریهای تنفسی در محیط کار، مهندس پورعلی کارشناس مسئول بهبود تغذیه جامعه مرکز بهداشت استان در خصوص تغذیه در پیشگیری و کنترل چاقی و دکتر میترا یگانه کارشناس بیماریهای غیر واگیر مرکز بهداشت استان در خصوص بیماریهای غیرواگیر و سرطان ها برای مدعوین سخنرانی نمودند.
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/11/02
  • ساعت 8:44