برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 25 دي 1396
کد 6065

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل چاقی

کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل چاقی با حضور کارشناسان بهبود تغذیه مرکز بهداشت استان و کارشناسان تغذیه شاغل در مراکز جامع سلامت شهرستان ها در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار شد.
کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل چاقی با حضور کارشناسان بهبود تغذیه مرکز بهداشت استان و کارشناسان تغذیه شاغل در مراکز جامع سلامت شهرستان ها در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان مهندس پورعلی رییس گروه کارشناسان بهبود تغذیه جامعه مرکز بهداشت استان، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، اهداف کارگاه را تبیین نموده و در خصوص اهمیت پیشگیری و کنترل چاقی  مطالب خود را بیان نمودند.
دکتر فرح بخش متخصص روانپزشکی، مطالب خود را در رابطه با نقش رفتار درمانی و تغییر رفتار غذایی را در کنترل و درمان چاقی بیان نمودند.
در ادامه دکتر استاد رحیمی متخصص تغذیه، نقش تغذیه در پیشگیری و کنترل چاقی، عوامل موثر بر بروز چاقی و راهکارهای پیشگیری چاقی، عوارض چاقی و راههای درمان و کنترل چاقی را بیان نمودند.
در ادامه عبدالهی کارشناس بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت استان نقش فعالیت فیزیکی را در پیشگیری و کنترل چاقی ارایه نمودند.
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/10/26
  • ساعت 9:18