برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 25 دي 1396
کد 6059

كسب رتبه اول بسته هاي اعتبار سنجي در بين مراكز زير مجموعه دانشگاه

مرکز آموزشی و درمانی سینا رتبه‌ی اول اعتبار سنجی را در بین مراکز دانشگاه‌ علوم پزشکی تبریز کسب کرد
مرکز آموزشی و درمانی سینای تبریز رتبه‌ی اول بسته‌های اعتبار سنجی را در بین مراکز زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب کرد.
معاون آموزشی مرکز آموزشی و درمانی سینای تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: این رتبه‌بندی بر اساس بسته‌های اعتبارسنجی ابلاغی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۹۴، صورت گرفته است. معاونان آموزشی دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها و بیمارستان‌ها نیز به منظور تحقق مفاد این بسته‌ی اعتبار سنجی و کسب امتیاز تلاش کرده و اجرای طرح از سال ۹۴ آغاز شد.
وی با اشاره به مفاد ۹ گانه‌ی بسته‌ی اعتبارسنجی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: مدیریت آموزشی، پایش و ارزشیابی عملکرد آموزشی، اعضای هیئت علمی و فراگیران، مدیریت تسهیلات، فضا و امکانات، حیطه‌ی تجهیزات، منابع مالی و انسانی آموزشی و پژوهشی آموزش فراگیران در بخش‌های اورژانس و پاراکلینیکال، برنامه‌ها و فرایندهای آموزشی، رعایت حقوق بیمار در فرایندهای آموزشی و بیمارستان‌های آموزشی از مفادهای ۹ گانه‌ی این بسته به شمار می‌آیندـ
وی ادامه داد: هر یک از حیطه‌های مذکور دارای سنجه‌هایی هستند که مستندات آن‌ها توسط معاونان آموزشی تهیه شده و همچنین اجرای طرح بسته‌های اعتبار سنجی سبب رفع نواقص و استاندارد شدن سطح عملکردها در این ۹ حیطه شد.
جباری عنوان کرد: تمامی عملکردها و سنجه‌ها در این طرح از نمراتی برخوردار هستند که مرکز آموزشی ودرمانی سینا با کسب امتیاز ۵۱۸ از سوی کارشناسان وزارت بهداشت، رتبه‌ی اول استان را کسب کرد. نمرات خوداظهاری و امتیاز کسب شده‌ی این مرکز به هم نزدیک بودند و امتیاز کل این بسته ۵۳۳ بود

 
  • نوشته شده
  • توسط مرتضی نجفقلی زاده
  • تعداد بازدید 280
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/10/25
  • ساعت 10:9