برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394
کد 602

برگزاری چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی

چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه این انتخابات در مورخه  29/03/94 راس ساعت 07:30 با حضور دکتر طاهر اقدم رئیس هیئت نظارت بر انتخابات و سایر اعضای هیئت نظارت و  دکتر تقی زادیه رئیس ستاد اجرایی انتخابات آغاز گردید.

به گزارش فوق در این دوره در حوزه های انتخابیه تبریز، اهر، سراب، مرند و بناب صندوقهای اخذ رای مستقر شده بود. با توجه به تعداد زیاد حائزین شرایط رای دادن، در حوزه انتخابیه تبریز تعداد 7 صندوق ثابت و سیار و 6 صندوق ثابت در شهرستانهای تابعه مستقر گردید.

لازم به ذکر است که در کل استان 116 نفر کاندیدای عضویت در هیئت مدیره نظام پرستاری استان آذربایجان شرقی بودند که از این تعداد 37 نفر حوزه انتخابیه تبریز، 25 نفر حوزه انتخابیه بناب، 18 نفر حوزه انتخابیه اهر، 18 نفر حوزه انتخابیه مرند و 18 نفر حوزه انتخابیه سراب می باشند که از این تعداد، 9 نفر از گروه پرستاری در هر حوزه انتخابیه منتخب هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری خواهند بود.
گفتین است دکتر صومی ریس دانشگاه در اولین ساعت شروع رای گیری در محل صندوق ثابت ستاد مرکزی حضوریافته و از نزدیک بر عملکرد ستاد انتخاباتی نظارت نمود .

وی همچنین طی مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما ، با اشاره به اهمیت جایگاه پرستاری در نظام سلامت و لزوم برگزاری انتخابات سالم تاکید کردو ابرازامیدواری کردانتخاب شوندگان بتوانند در چهارچوب قوانین و مقررات مطالبات به حق پرستاری را پیگیری نمایند.29/3/94 ص.ص./.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3799
  • تایید شده
  • در 1394/03/30
  • ساعت 12:59