برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394
کد 601

جلسه شورای بانوان خیّر سلامت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

جلسه شورای بانوان خیّر سلامت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به منظور بررسی راهکارهای استفاده از مشارکت بانوان استان در جهت رفع مشکل بانوان و کودکان بیمار استان و شبكه هاي بهداشت شهرستان ها جلسه شوراي بانوان خير سلامت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي  دانشگاه به نقل ازمجمع  بانوان خير استان ،  محمودزاده معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت استان، ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقداماتی که جهت افزایش مشارکت متمکنین و نیز خیرین در عرصه سلامت صورت می گیرد با در نظر گرفتن ریشه تاریخی فرهنگ مشارکت در استان ، بر لزوم تشکیل شورای خیرین سلامت شهرستانها و به موازات آن شورای بانوان خیر سلامت با همکاری شبکه های بهداشت و درمان تاکید كرده  و تشکیل آن را در رفع بخشی از کمبودها موثر دانست .
وی به برگزاری همایش ها با حضور پر رنگ بانوان اشاره و کمک های آنان را چشمگیر خواند. در این جلسه روسای شورای بانوان خیر سلامت مرند و اهر گزارشی ار عملکرد شورای بانوان ارائه و پیشنهاداتی را جهت جوشش بیشتر و افزایش مشارکت بانوان در عرصه سلامت ارائه نمودند.
 در ادامه جلسه تعدادی از اعضای شورا، بر اهمیت آموزش و پیشگیری از بیماری ها اشاره و استفاده از متخصصان امر را در جهت بالا بردن اطلاعات بانوان ضروری دانستند، که تصمیم گرفته شد از بانوان متخصص بهداشت و درمان که عضو شورای بانوان خیر سلامت استان می باشند در جهت آگاهی بیشتر بانوان در امر آموزش و پیشگیری از بیماری ها استفاده شود.ص.ص.30/3/94

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3843
  • تایید شده
  • در 1394/03/30
  • ساعت 12:57