برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 13 دي 1396
کد 5979

نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) نیروهای مسلح برگزار می‌گردد.

زمان : 19 اردیبهشت‌ماه 1397 مهلت ارسال مقالات تا 20 اسفندماه و فرصت ارسال سایر آثار نیز تا 30 بهمن‌ماه 96

قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در راستای ساماندهی و توسعه برنامه‌های مهارت افزایی کارکنان وظیفه در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی و همچنین افزایش جذابیت و نشاط خدمت وظیفه عمومی اقدامات متعددی را در دستور کار قرار داده است.  نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیز ازجمله این اقدامات به شما می‌آید که باهدف فرهنگ‌سازی و توسعه نگرش همگانی به مقوله مهارت‌آموزی، جذابیت و نشاط سربازی و همچنین جلب مشارکت و همکاری نهادهای علمی و آموزشی کشور به‌منظور  کمک به تحقق مأموریت و اهداف قرارگاه برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم جهت برگزاری این همایش که از سوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و با همکاری پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار می‌گردد از مردادماه سال جاری آغاز شده است. این همایش که فرصت مغتنمی برای تبادل نظر و گفتگوی صاحب‌نظران، اساتید دانشگاه، حرفه مندان،  سیاست‌گذاران کارکنان وظیفه و سایر اقشار جامعه در حوزه خدمت وظیفه عمومی را فراهم می‌آورد در 19 اردیبهشت‌ماه  1397 و با تمرکز بر مسائل، چالش‌ها و  راهکارهای مرتبط با مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه برگزار خواهد شد.

این همایش علمی آثار متنوعی از قبیل مقالات، پیشنهاد‌های سیاستی و قانونی، تجارب موفق و همچنین خاطرات متمرکز بر مهارت‌آموزی را شامل می‌شود که علاقه‌مندان با رجوع به آدرس اینترنتی www.Confsarbazmaher.ir می‌توانند آثار علمی خود را به همایش ارسال نمایند. مهلت ارسال مقالات تا 20 اسفندماه و فرصت ارسال سایر آثار نیز تا 30 بهمن‌ماه 96 در نظر گرفته‌شده است.

این همایش در راستای دست‌یابی به ایده‌های نو و کاربردی در خصوص مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) امتیازهای متنوعی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است.
سایت همایش
نامه رئیس محترم پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری در این خصوص


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 493
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/10/14
  • ساعت 11:41