برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394
کد 594

جلسه هماهنگی هیات نظارت چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری تبريز و شهرستانها برگزار شد

جلسه هماهنگی هیات نظارت چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری تبريز و شهرستانها برگزار شد

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه:در این جلسه که با حضور اعضای هیات نظارت و در جهت هماهنگی بیشتر در خصوص چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری تبريز و شهرستانهاي تابعه درسالن كنفرانس حوزه رياست  برگزار گردید ، دکتر علي اكبر طاهري اقدم ریس هيات نظارت بر انتخابات مذكور ضمن اشاره به جایگاه ویژه پرستاران ، بر برگزاری هر چه بهتر این دوره انتخابات  و اجراي صحيح و احسن  قوانين  تاکید نمود.

حاج آقا نصرتي نائب رئيس هيات نظارت بر انتخابات نظام پرستاری تبريز و شهرستانهاي تابعه نيز به شرح وظايف و مفاد قانوني اجراي انتخابات اشاره و خواستار نظارت دقيق ناظران شد .

گفتنی است بر اساس جدول، ثبت نام داوطلبان عضویت در هیئت مدیره های نظام پرستاری شهرستانها از تاریخ 26 فروردین به مدت 10 روز تا تاریخ ششم اردیبهشت 94 انجام گردیده و بررسی صلاحیت داوطلبان و اعلام اسامی به هیئت اجرایی شهرستانها نیز از هشتم اردیبهشت تا 30 اردیبهشت به مدت 15 روز انجام  شده است .

گفتنی است شروع تبلیغات کاندیداهای این دوره انتخابات از 21 خرداد تا 27 خرداد به مدت 6 روز انجام می شود و بعد از برگزاری چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری، در تاریخ 29 خرداد 94 بوده و نتایج اولیه  در روزهای 30 و 31 خرداد اعلام می شود و پس از بررسی اعتراضات نتایج قطعی انتخابات در 9 تیر اعلام خواهد شد.

اعضای هیات مدیره نظام پرستاری تبريز و شهرستانهاي تابعه 9 نفر می باشد که شامل 7 نفر پرستار و 2 نفر بهيار می باشد.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2905
  • تایید شده
  • در 1394/03/27
  • ساعت 13:29