برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 24 خرداد 1394
کد 587

تاکید وزیر بهداشت در سفر به تبریز:ضرورت سرعت بخشیدن به نوسازی مراکز درمانی و ارتقاء کیفیت خدمات بهدا

و

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره برداری از طرح های نوسازی بیمارستان شهدای تبریز بر ضرورت سرعت بخشیدن به نوسازی مراکز درمانی و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی (وب دا)؛ دکتر سید حسن هاشمی در مراسم بهره برداری از طرح های نوسازی و ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان شهدای تبریز با تبریک 24 خرداد روز حماسه سازی ملت ایران در انتخاب دولت تدبیر و امید ضمن اشاره به کاهش قیمت نفت و بروز مشکلاتی در خصوص ارائه خدمات، گفت: با وجود مشکلات در حوزه سلامت درصدد بهبود کیفیت خدمات سلامت هستیم.
دکترهاشمی با اشاره به اینکه در حوزه سلامت کارهای زیادی وجود دارد، اظهار امیدواری کرد مراکز درمانی با سرعت بیشتری نوسازی شود و کیفیت خدمات ارتقا یابد.
گفتنی است: در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهدای تبریز تعدادی از کارکنان و بیماران این بیمارستان مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند.

همچنین، طرح های نوسازی و ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان شهدای تبریز و 58 طرح دانشگاه علوم پزشکی از جمله نوسازی بخش اورژانس و کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا با اعتبار 805 میلیارد ریال با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3518
  • تایید شده
  • در 1394/03/24
  • ساعت 8:55