برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 28 آذر 1396
کد 5865

رئیس دانشگاه در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی ، نشریات تیتر 10 و اولین استارت آپ فرهنگی :

رعایت هنجارهای اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بالاترین حد است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه میزان نابسامانی های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، پایین است، گفت: معتقدم دانشجویان علوم پزشکی تبریز جزو دانشجویان سالم جامعه دانشگاهی هستند.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه میزان نابسامانی های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پایین است، گفت: معتقدم دانشجویان علوم پزشکی تبریز جزو دانشجویان سالم جامعه دانشگاهی هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمدحسین صومی در اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی هنری و نشریات دانشجویی، با بیان این‌که امروز روز وحدت حوزه و‌ دانشگاه است، اظهار کرد:  دانشجویان در کنار آموزش تحصیلات علمی، با انجام فعالیت های اجتماعی و فرهنگی می توانند شخصیت خود را بسازند و جامعه از توانمندی های هنری و فرهنگی آنها بهره مند شود.
 وی درخطاب به دانشجویان با بیان این‌که بنده افتخار می کنم به چنین دانشجویانی که در جشنواره های فرهنگی و هنری همواره حضور پر رنگ داشته و موجب افتخار و سربلندی دانشگاه می شوند، افزود: از مسئولانی که فضا را برای حضور و مشارکت دانشجویان در چنین جشنواره هایی فراهم می کنند، قدردانی می کنم.
وی با تاکید بر اینکه نزدیک به هفت هزار نفر دانشجویان علوم پزشکی در کانون ها و برنامه های متعدد دانشگاه، نقش ایفا می کنند، گفت: نتیجه ی این تلاش ها در کانون ها فقط پز دادن اول شدن دانشگاه نیست بلکه ما نتیجه ی آن را به وضوح می توانیم در مشارکت دانشجویان در برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری مشاهده کنیم و با افتخار می گوییم که نابسامانی های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پایین بوده است و معتقدم دانشجویان علوم پزشکی تبریز جزو دانشجویان سالم جامعه دانشگاهی هستند.
 وی با تاکید بر اینکه دربحث رفاه کامل جسمی، روحی و روانی و معنوی یکی از وجوه سلامت ، مشارکت پذیری افراد در تدبیر آینده ی آنهاست، افزود: زمانی که دانشجویان در جشنواره ها و مسابقات دانشگاه شرکت می کنند به نوعی آینده ی خود و کشور را می سازند و ما با حضور و مشارکت دانشجویان در آینده شاهد فتح قله های موفقیت زیادی خواهیم بود.
وی ضمن تسلیت درگذشت دکتر بخت آور و گرامیداشت یاد مرحوم دکتر برادران، افزود: سال ۱۳۲۶ دکتر برادران به عنوان اولین دانشجوی ورودی پزشکی دانشگاه و سال ۱۳۲۹ دکتر بخت آور دانشجوی ورودی دوم رشته ی داروسازی بوده است و ما یاد و خاطره ی این بزرگواران را گرامی می داریم.
وی عنوان کرد: به مناسبت هفتادمین سال تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ۷۰ میلیون تومان گرنت در اختیار مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز قرار می دهیم تا این مبلغ به آثار پر افتخار دانشجویان برگزیده در سه ماه آینده تعلق گیرد. 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 313
  • تایید شده
  • در 1396/09/28
  • ساعت 9:35