برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1396
کد 5824

طرح ترافیک زمستانی همزمان با سراسر کشور

آماده باش 105 پایگاه اورژانس در طرح انتظامی_ ترافیکی زمستانی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی از آماده باش این مرکز در طرح ترافیک زمستانی در قالب 105 پایگاه اورژانس خبر داد.
💢آماده باش 105 پایگاه اورژانس در طرح انتظامی_ ترافیکی زمستانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی از آماده باش این مرکز در طرح ترافیک زمستانی در قالب 105 پایگاه اورژانس خبر داد.

🔻دکتر فرزاد رحمانی گفت: در این مدت 600 تکنسین اورژانس در 104 پایگاه جاده ای و یک پایگاه هوایی  این مرکز در استان در آماده باش هستند

🔻وی با بیان اینکه استفاده از آمبولانس های 2 دیفرانسیل در مرکز اورژانس 115 از زمستان سال گذشته تجربه شده است گفت: کارایی این آمبولانس ها در مناطق صعب العبور به اثبات رسیده است.

🔻وی گفت: هم اکنون 10 دستگاه آمبولانس 2 دیفرانسیل در تحویل مرکز اورژانس 115 استان است که با توجه به شرایط جوی و مناطق صعب العبور استان امید است تعداد آنها افزایش یابد.

🔻دکتر رحمانی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح ترافیک زمستانی، امداد رسانی سریع با بالاترین کیفیت خدمات پیش بیمارستان در سطح جاده هاست یادآور شد: در این امر اورژانس هوایی نیز پشتیبان خدمات تکنسین های اورژانس 115 خواهد بود.

🔻براساس این گزارش، طرح ترافیک زمستانی همزمان با سراسر کشور با حضور نیروهای امدادی اعم از اورژانس، هلال احمر، عوامل راهداری و پلیس راه از امروز آغاز و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 290
  • تایید شده
  • در 1396/09/23
  • ساعت 10:20