برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1396
کد 5823

از سوی ستاد اقامه نماز آذربایجانشرقی :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز دستگاه اجرایی شایسته تقدیر شناخته شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی ستاد اقامه نماز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیر شناخته شده است.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سوی ستاد اقامه نماز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیر شناخته شده است.
حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: ادارات و دانشگاه‌های مختلف همه ساله از سوی ستاد اقامه نماز بررسی می‌شوند. تعداد نمازخانه، نمازگزاران، جلسات و امکانات نمازخانه ها از جمله شاخص‌های ارزیابی در ستاد اقامه نماز به شمار می‌آیند که با در نظر گرفتن تمامی این شاخص‌ها دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دستگاه اجرایی شایسته تقدیر شناخته شد.
 وی در ادامه با اشاره به تعداد نمازخانه‌های تجهیز و احداث شده در سال جاری گفت:  تعداد ۱۰ نمازخانه در سال جاری تعمیر و تعداد بسیار زیادی از آن‌ها تجهیز شده‌ است.
 حجت‌الاسلام خیری در ادامه با اشاره به این که بیش از یک میلیارد تومان اعتبار به منظور تجهیز و تعمیر نمازخانه‌های این دانشگاه هزینه شده است، گفت: تجهیز و تعمیر سایر نمازخانه‌ها، برگزاری کارگاه‌های مختلف، افزایش تعداد نمازگزاران و شرکت کنندگان از برنامه‌های آتی ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تبریز به شمار می‌آیند.
وی خاطرنشان کرد: در طول سال گذشته دو کارگاه با حضور بیش از ۷۰ امام جماعت و رابطان آن‌ها برگزار کرده‌ایم که این کارگاه‌ها هر ۶ ماه یکبار برگزار می‌شوند.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 295
  • تایید شده
  • در 1396/09/23
  • ساعت 9:36