برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 22 آذر 1396
کد 5812

در مرکز بهداشت استان صورت گرفت؛

مراسم نمادین اجرای برنامه سفیران سلامت دانش آموزی در سال تحصیلی 97- 96

مراسم نمادین اجرای برنامه سفیران سلامت دانش آموزی مصادف با روز دانش آموز و هفته ملی دیابت و با مشارکت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اداره کل آموزش و پرورش استان، معاونت سلامت شهرداری تبریز، مرکز بهداشت شهرستان تبریز و ناحیه 3 اداره آموزش و پرورش در تالار مبین شهرداری برگزار گردید.
داهیم رئیس گروه کارشناسان سلامت نوجوانان و جوانان مرکز بهداشت استان ضمن عرض خیرمقدم، اجرای برنامه سفیران سلامت را از راهکارهای مهم و موثر در ارتقاء سلامت دانش آموزان و افزایش سواد سلامت جامعه عنوان نمودند.
صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ضمن اشاره به نقش سازنده سفیران سلامت در پیشبرد اهداف سلامت از طریق حضور فعال در برنامه ها، خواستار همکاری دانش آموزان در توسعه فرهنگ خودمراقبتی به ویژه دیابت شدند.
 در ادامه دکتر سلطانی، کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت استان با ارائه مطالب علمی در خصوص دیابت، دانش آموزان سفیر را به ارائه آموزش در مدرسه در قالب سفیران سلامت تشویق کردند.
گفتنی است این برنامه شاد که با مجری گری گروه هنری اداره سلامت شهرداری و همراهی دانش آموزان هنرمند ناحیه 3  آموزش و پرورش برگزار گردید با اهدای جوایز به دانش آموزان خاتمه یافت.
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/09/23
  • ساعت 8:49