برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1396
کد 5806

سردار رحیم نوعی اقدم در نشستی صمیمی با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز :

فقط خدایی شدن کافی نیست، ما طبیب مجاهد می خواهیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همایش وعده صادق با حضور سردار نوعی اقدم در تالار دکتر لک دانشکده دندانپزشکی برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همایش وعده صادق با حضور سردار نوعی اقدم در تالار دکتر لک دانشکده دندانپزشکی برگزار شد .
سردار نوعی اقدم در ابتدای همایش وعده صادق از دوبرادر شهید خود گفت و خاطراتی را از آن دو گرانقدر اینگونه تعریف کرد :  ما چهار برادر با نام های رحیم، سلیم، سلمان و سلیمان بودیم که در بحبوحه عملیات کربلای ۵، پدرم با من تماس گرفت و گفت: رفتن چهار پسر به جبهه همزمان با هم، برای من سنگین است؛ تو و سلیمان بمانید و به سلیم و سلمان بگو برگردند.
سلیم دانشجوی ترم آخر رشته پزشکی دانشگاه تهران بود و سلمان هم در همین رشته در دانشگاه مشهد تحصیل می کرد، من پیام پدر را به سلیم و سلمان رساندم، اما ایشان در جواب گفتند: به پدر سلام برسان و بگو ما نمی خواهیم با زنده ماندن، پزشک جسم افراد باشیم بلکه می خواهیم با رفتن، طبیب روح مردم قرار گیریم.

وی در ادامه افزود : مارا خدا پیروز کرد اما فقط خدایی شدن کافی نیست .خیلی آدم هارا داریم که نماز می خوانند خمس و زکات می دهند اما حماسی نیستند. ما طبیب مجاهد می خواهیم. ما کسی را می خواهیم که بتواند در خط مقدم نبرد وظیفه ی خود را انجام دهدخط مقدم دفاع از جمهوری اسلامی به دانشجو نیاز دارد.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س)در سوریه در ادامه به تشریح مواضع و سیاست های ایران در مقابله با داعش و حضور در سوریه و عراق پرداخت و در پایان به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 435
  • تایید شده
  • در 1396/09/21
  • ساعت 11:17