برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1396
کد 5766

رئیس اداره‌ ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

افتخار آفرینی کارمندان ورزشکار دانشگاه در دومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از ۱۲ الی ۲۳ آذر برگزار می‌شود.

رئیس اداره‌ی ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برد تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
 قاضی زاده در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از ۱۲ الی ۲۳ آذر برگزار می‌شود.
 وی با بیان اینکه این المپیاد در شش رشته ورزشی در حال برگزاری است، گفت: شرکت کنندگان در این المپیاد در شش رشته‌ی فوتسال، والیبال، دارت، شطرنج، شنا و تنیس روی میز به رقابت می‌پردازند.
وی در ادامه بیان کرد: طبق آخرین نتایج در رشته‌ی فوتسال، تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مقابل تیم ایرانشهر و یاسوج به پیروزی رسید.
قاضی‌زاده بیان کرد: همچنین در مسابقه‌ی ۵۰ متر کرال شنا، " یزدان خود جسته" در رده سنی بالای ۵۰ سال و  " رامین طباطبائی نژاد" در رده سنی ۴۰ تا ۵۰ سال به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در ۵۰ متر قورباغه نیز "رامین جوادی" از تبریز موفق به کسب مقام نخست و در بخش ۵۰ متر مختلط تیمی نیز دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به کسب مدال برنز شد.
دومین المپیاد فرهنگی_ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان از ۱۲ آذرماه در شش رشته با حضور بالغ بر دو هزار نفر از کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی در فرح آباد ساری آغاز به کار کرده است.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 494
  • تایید شده
  • در 1396/09/16
  • ساعت 12:48