برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1396
کد 5765

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش خواهران پایان یافت

اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مشارکت یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر برگزار شد. دانشجویان دختر در این المپیاد در ۱۰ رشته‌ و دانشجویان پسر در ۱۲ رشته‌ی ورزشی به رقابت پرداختند. دکتربهرام جمالی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اولین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دو بخش دختران و پسران این مطلب اظهار کرد:  اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با مشارکت یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر برگزار شد. دانشجویان دختر در این المپیاد در ۱۰ رشته‌ و دانشجویان پسر در ۱۲ رشته‌ی ورزشی به رقابت پرداختند.
وی افزود:  المپیاد ورزشی دختران که از ۲۰ آبان ماه شروع شده بود،  در ۱۴ آذر ماه با کسب مقام نخست دانشکده‌ی پیراپزشکی به اتمام رسید.
وی بیان کرد: دانشکده‌ی پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، توانبخشی، داروسازی، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی ، تغذیه ، بهداشت و علوم نوین پزشکی به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا دهم قرار گرفتند.
جمالی گفت: المپیاد ورزشی پسران نیز در ۱۶ آذر ماه به پایان می‌رسد و با توجه به نزدیک بودن رقابت‌ها، نتایج قطعی نیستند.
وی با بیان این که اولین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  از سوی وزارت بهداشت و با مقررات یکسان با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد، گفت: جلسات مختلف و هماهنگی با روسا و انجمن‌های دانشکده‌ها سبب حضور قدرتمند دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در این المپیاد شد.
وی در ادامه گفت: این المپیاد در دو بخش خواهران و برادران در ۲۳ آذر ماه سال جاری به صورت منطقه‌ای و با حضور شش دانشگاه علوم پزشکی شمالغرب کشور در ۱۳ رشته برگزار می‌شود و نفرات برگزیده به مرحله‌ی کشوری راه پیدا می‌کنند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: المپیاد کشوری نیز در ۱۰ منطقه‌ی کشوری برگزار می‌شود که تبریز در این المپیاد  منطقه‌ی دو است.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 393
  • تایید شده
  • در 1396/09/16
  • ساعت 12:40