برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1396
کد 5764

به مناسبت هفته وحدت و روز دانشجو :

رییس و مسئولین دانشگاه در جمع صمیمی دانشجویان خوابگاهی حضور یافتند

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و جمعی از مسئولان معاونت دانشجویی فرهنگی همزمان با هفته وحدت و به مناسبت روز دانشجو در جمع صمیمی دانشجویان خوابگاهی حضور یافتند.


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، به مناسبت هفته وحدت و روز دانشجو دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه ، حجه الاسلام دکتر یوسف خیری مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه،  دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر مهدی نظری قائم مقام و مدیر امور دانشجویی، محمود فیضی مدیر فرهنگی و جمعی از مسئولان معاونت دانشجویی فرهنگی در جمع صمیمی دانشجویان خوابگاه های گلستان ، بوستان ، فجر و کوثر حضور یافتند .
از جمله برنامه های این دیدار که از ۵ عصر تا ۱۱ شب به طول انجامید ، دیدار با دانشجویان سنی مذهب با هدف تحکیم پایه های وحدت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نشست صمیمی با آنان بود .
گپ و گفت با دانشجویان فعال فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی و همچنین دیگر دانشجویان از دیگر برنامه های دیدار مسئولان دانشگاهی با دانشجویان خوابگاهی بود .
دکتر محمد حسین صومی در دیدار با دانشجویان ضمن تبریک روز دانشجو و هفته وحدت بر حفظ و بازتاب مفاهیم اصلی روز دانشجو همچون عدالت طلبی ، دغدغه مندی ، آرمان خواهی و مبارزه با استکبار تاکید کرد و این روز را خیزش جامعه عدالت خواه ایران علیه استکبار جهانی دانست .
وی در ادامه حفظ وحدت و انسجام میان جامعه اسلامی را از مهم ترین ضروریات امت های اسلامی عنوان کرد و بر همراهی ، همکاری و همت جمعی دانشجویان در حفظ وحدت میان جامعه دانشگاهی تاکید کرد .
وی مسائل و دغدغه های صنفی رفاهی دانشجویان را نیز جویا شد که دانشجویان در پاسخ به رویکرد مثبت عملکرد معاونت دانشجویی فرهنگی در سال های اخیر اشاره کردند ولی نبود ظرفیت کافی در خوابگاه ها برای اسکان تمام دانشجویان را مهم ترین ضعف معاونت دانشجویی فرهنگی عنوان کردند .
صومی در پاسخ، به تلاش ریاست دانشگاه و معاونت دانشجویی فرهنگی برای اتمام هر چه سریعتر خوابگاه دخترانه اشاره کرد و همچنین در دستور کار قرار دادن ساخت خوابگاه پسرانه جدید توسط ریاست دانشگاه را به اطلاع دانشجویان رساند .
مسائل و مشکلات صنفی همچون مشکلات آموزشی ، رفاهی و دانشجویی دیگر مسائل طرح شده در دیدار بین مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشجویان بود.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 591
  • تایید شده
  • در 1396/09/16
  • ساعت 12:36