برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 11 آذر 1396
کد 5714

نشست هم اندیشی رابطین امور خیرین استان آذربایجانشرقی

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نشست دوم هم اندیشی برای کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه تشکیل شد .

در این نشست دکتر طاهر اقدم با بیان اینکه وظیفه ذاتی رابطین امور خیرین استان کمک به مردم در انجام کارهای خیر است گفت :در حال حاضر تهیه کانکس مجهز به سرویس و مسائل بهداشتی می تواند تا حدودی مشکلات هموطنان کرمانشاهی را چاره ساز باشد .
دکتر طاهر اقدم با بیان گزارش میزان خسارات وارده به واحدهای بهداشت و درمان کرمانشاه و هزینه های احداث و تعمیر خانهای بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی خواست تا رابطین امور خیرین دانشگاه در سراسر استان برای همیاری آمادگی های خود را اعلام نمایند .

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : طی جلسه ای با پزشکان و اعضای محترم هیات علمی ساخت 10 الی 12 خانه بهداشت را تقبل نموده اند و سازمان های مردم نهاد ساخت 2 الی 3 خانه بهداشت را متقبل شده اند و قرار شد که تابلوی آنان بنام شخص خیر و یا بنام سازمان های مردم نهاد استان آذربایجانشرقی نصب گردند
دکترآجودان زاده همکارعضوشورای شهرتبریز در این جلسه ساخت دوخانه بهداشت باکمک دانشگاه علوم پزشکی تبریزدرمناطق زلزله زده را لایحه پیشنهادی جدیدی جهت مصوب شدن  برای جلسه شورای شهرتبریز رااعلام کرد.
دکتر طاهر اقدم همچنین با تاکید بر تسریع در تاسیس و راه اندازی موسسات خیریه بیمارستانی ادامه داد: ما وظیفه داریم نیاز سنجی به روز و صحیحی در این خصوص تهیه و در اختیار مدیر عامل موسسه قراردهیم تا در مواقع مراجعات خیر به بیمارستان نیازهای ضروری بیمارستان درد سترس باشند.
در خاتمه دواتگری سرپرست اداره خیرین و موسسات خیریه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ و نسبت به  راه اندازی موسسات خیریه و پلاک گذاری و برنامه عملیاتی این اداره توضیحات لازم را بیان کرد.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 420
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1396/09/11
  • ساعت 11:6