برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 10 آذر 1396
کد 5711

عیادت امام جمعه تبریز به همراه دکتر صومی از بیماران چشمی مشکین شهری در مرکز آموزشی درمانی علوی تبریز

نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیماران مشکین شهری که برای عمل جراحی چشم در مرکز آموزشی درمانی علوی تبریز بستری هستند عیادت کردند.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم به همراه دکتر صومی از 30 نفر از بیمارانی که هفته گذشته در مشکین شهر مورد معاینه قرار گرفته بودند عیادت کرده و از  آنها دلجویی کرد.

دکتر عادل تاری، رئیس مرکز آموزشیدرمانی علوی تبریز در حاشیه دیدار و عیادت امام جمعه و رییس علوم پزشکی تبریز از بیماران اظهار داشت: روز دوشنبه هفته گذشته همزمان با هفته بسیج تیم چشم پزشکی بیمارستان علوی با استقرار در شهرستان مشکین‌شهر استان اردبیل طرح ویزیت رایگان را در این شهرستان اجرا کردند.

وی افزود: در این برنامه که به همت بسیج جامعه پزشکی و تیم چشم پزشکی بیمارستان علوی صورت گرفت حدود 300 نفر از بیماران چشمی مورد معاینه و ویزیت رایگان قرار گرفتند.

دکتر تاری اظهار داشت: پس از معاینات صورت گرفته 30 نفر از بیماران ویزیت شده  نیاز به عمل جراحی چشم داشتند که با هماهنگی‌های صورت گرفته این بیماران به بیمارستان علوی تبریز منتقل شده‌اند.

رئیس بیمارستان علوی تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: این بیماران روز جمعه مورد عمل جراحی قرار گرفته و ترخیص می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در برنامه ویزیت رایگان بیمارستان علوی تبریز تمام امکانات این بیمارستان به کار گرفته شده بود تا  خدمات مناسب و بهتری به بیماران ارائه شود، تصریح کرد: در بین بیماران ویزیت شده 30 نفر مورد عمل جراحی چشم قرار می‌گیرند که 16 نفر از آنها بانوان، دو کودک و یک بیمار معلول ذهنی و 11 نفر از آقایان وجود دارند.

  • نوشته شده
  • توسط هادی دمان
  • تعداد بازدید 594
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/09/11
  • ساعت 8:28