برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1396
کد 5708

رئیس دانشگاه در مراسم گرامیداشت هفته بسیج :

اگر کسی باعث دلسردی مردم شود، انقلابی و بسیجی نیست

مراسم جشن محور مقاومت و هفته بسیج دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شهید شایان‌مهر دانشکده‌ی پزشکی و با حضورکارکنان بسیجی دانشگاه و خانواده‌های معزز شهدا برگزار شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی در مراسم جشن پیروزی محور مقاومت و گرامیداشت هفته‌ی بسیج دانشگاه علوم پزشکی تبریز با گرامیداشت تقارن هفته‌ی بسیج با هفته‌ی وحدت و پیروزی جبهه‌ی مقاومت اظهار کرد: ما نسلی هستیم که بسیاری از حوادث کشور را در طول سالیان گذشته مشاهده کرده‌ایم و با چشم خود دیده‌ایم که در طول ۴۰ سال گذشته افراد بسیاری برای حاکم شدن اسلام در کشور تلاش کردند که این هدف با تدابیر امام خمینی (ره) محقق شد و در وضع کنونی جامعه نیز پیروی از ولایت فقیه، تنها راه موفقیت کشور است.
وی در ادامه  با اشاره به حضورش در مناطق زلزله‌زده افزود: بنده در زمان جنگ نیز در  منطقه‌ی سرپل ذهاب حضور داشتم و حرکت بسیجی گونه‌ و پشتیبانی مردم آن منطقه از ولایت فقیه زمینه‌ی پیروزی آنان را فراهم آورد و امروز نیز چنین تفکراتی مناطق زلزله زده را آباد خواهند کرد.
وی با بیان این که در مناطق زلزله زده، برخی دولت را ناکارآمد جلوه می‌دهند، گفت: ایجاد بی اعتمادی کل نظام را درهم می‌نوردد و باید توجه داشته باشیم که به ازای تمامی اعمال خود، در برابر خداوند مسئول هستیم.
دکترصومی تاکید کرد: هر آیه‌ای از قرآن کریم، میزان موفقیت ما در عمل به اصول الهی را مشخص می‌کند و اگر کسی در هر مقطعی باعث دلسردی مردم شود، انقلابی و بسیجی نیست.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همراهی فکری، جانی و مالی بسیجیان و مردم ولایی کشور زمینه‌ی پیروزی در جبهه‌ی مقاومت را فراهم کرد. طراحی داعش، توطئه‌ای بود که کل مجموعه‌ی نظام اسلامی را هدف گرفته بود و امرزوه با نابودی این گروهک تروریستی، تفکر داعشی قطعا با روش‌های دیگری ادامه خواهد داشت.
دکتر محمد ایرجیان مسئول بسیج جامعه‌ی پزشکی آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با اشاره به سخنانی از بنیانگذار کبیر انقلاب در تعریف بسیج اظهار کرد: کارت عضویت بسیجیان، سند شهادت آنان است و بسیجیان باید دارای بصیرت، روحیه‌ی دشمن شناسی و فهم ترفندهای دشمن باشند؛ چرا که ناامید کردن جوانان و نفوذ در افکار مردم از ویژگی‌های دشمنان است.
وی افزود: اساسی‌ترین کار انقلاب را بسیجیان انجام دادند؛ به طوری که سرنوشت ایران را حرکت بسیجیان تغییر داد و بسیج امروزه از جغرافیای ایران نیز فراتر رفته است.
دکترایرجیان بیان کرد: آمریکا، اسرائیل و دست نشانده‌های آنان همچون عربستان همگی یک صدا گفتند، بشار اسد باید برود، اما عمل به تدابیر و رهنمودهای رهبری سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمن شد.
وی خاطرنشان کرد: "سردار سلیمانی" با ایمان و عدم اعتماد به دشمن و بهره‌گیری هوشمندانه از مبادلات بین‌المللی توانست در جنگ جهانی کوچک پیروز شود.
گفتنی است : مراسم جشن محور مقاومت و هفته بسیج دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شهید شایان‌مهر دانشکده‌ی پزشکی و با حضورکارکنان بسیجی دانشگاه و خانواده‌های معزز شهدا برگزار شد.
 
آلبوم تصاویراگر کسی باعث دلسردی مردم شود، انقلابی و بسیجی نیست

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 378
  • تایید شده
  • در 1396/09/09
  • ساعت 12:27