برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1396
کد 5704

دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می نماید.

فراخوان شرکت در نهمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

نهمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی و چهارمین جشنواره ملی سلامت در نظام الکترونیکی سینا بهمن ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.
نهمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی و چهارمین جشنواره ملی سلامت در نظام الکترونیکی سینا بهمن ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

همچنین جشنواره ملی سلامت در نظام الکترونیکی سینا در محورهای فیلم آموزشی، پادکست، دابسمش، پویا نمایی، تیزر دیجیتال، IVR، اینفوگرافی، پوستر،نرم افزار، وب سایت، اپلیکیشن موبایل، گجت، وبلاگ، کتاب و مجلات الکترونیکی، بازی ،واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR)، آبجکت سه بعدی و مدل و مولاژ آموزشی مجازی برگزار خواهد شد.

نهمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی و چهارمین جشنواره ملی سلامت در نظام الکترونیکی سینا ۱۸ الی ۲۰ بهمن به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود و مهلت ارسال مقاله، ارائه سخنرانی، پوستر  به این همایش ۳۰ آذر ماه اعلام شده است.

در این همایش سخنرانان کلیدی از سراسر کشور دعوت خواهند شد تا درباره آخرین فناوری‌ها و تجارب خود در خصوص آموزش و یادگیری الکترونیکی سخن بگویند و کارگاه های آموزشی در زمینه فناوری های مختلف آموزشی ارائه خواهد گردید و اساتید، دانشجویان و کارشناسان دانشگاه ها با شیوه های آموزش الکترونیکی و ارزشیابی الکترونیکی آشنا شده و تمرین نمایند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش به نشانی :
 http://cong-elearning۹.mums.ac.ir/fa/ مراجعه نمایند.


 

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 433
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/09/09
  • ساعت 10:41