برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1396
کد 5697

جلسه سلامت یاران زلزله

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه گزارشی از سفر دو روزه شان به منطقه زلزله زده غرب کشور ارائه کرد واقدامات انجام یافته در کرمانشاه توسط تیم بهداشتی و درمانی اعزامی از دانشگاه را تشریح نمودند.

دکتر حجازی در خصوص اقدامات انجام یافته و موجودی صندوق و همکاری اساتید، توضیحاتی داد اعضای جلسه جهت تسریع در جمع آوری کمک های همکاران پیشنهاداتی ارائه نمودند. طبق اعلام دکتر ادهمی انجمن رادیولوژی در طی این مدت اقدامات منسجمی انجام داده است که همکاریشان موجبات امتنان سلامت یاران زلزله دانشگاه را در پی داشت.
جلسه سلامت یاران زلزله
ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 8/9/96 جلسه ای در سالن اجتماعات حوزه ریاست واقع در ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور اعضای محترم همیاران سلامت که متشکل از اساتید محترم دانشگاه میباشد تشکیل شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه گزارشی از سفر دو روزه شان به منطقه زلزله زده غرب کشور ارائه کرد واقدامات انجام یافته در کرمانشاه توسط تیم بهداشتی و درمانی اعزامی از دانشگاه  را تشریح نمودند.

 بنا بر همین گزارش دکتر حجازی در خصوص اقدامات انجام یافته و موجودی صندوق و همکاری اساتید، توضیحاتی داد و در ادامه اعضای جلسه جهت تسریع در جمع آوری کمک های همکاران پیشنهاداتی ارائه نمودند. درکنار اقدامات تمام گروهها و انجمنها، طبق اعلام دکتر ادهمی انجمن رادیولوژی در طی این مدت اقدامات منسجمی انجام داده است که همکاریشان موجبات امتنان جمع را در پی داشت.
 
در ادامه مقرر گردید هر انجمن علمی فردی را بعنوان رابط و هماهنگ کننده مجموعه شان  با اعضای محترم گروه سلامت یاران معرفی نماید.
 
در آخر یادآور می نماید اساتید و همکاران و فعالین حوزه سلامت می توانند کمک های مالی خود را به حساب مشترک شماره  230255772  بنام  آقایان دکتر جعفر رحیمی پناهی، دکتر رضایت پرویزی و دکتر محمد کاظم طرزمنی   و یا  به  شماره  کارت  5894631566026233بنام  دکتر محمد کاظم طرزمنی واریز نموده  و نیز در خصوص هرگونه همکاری در این مورد با شماره 09143135447 با دبیرهمیاران سلامت، آقای شیرزاد، مدیر پرستاری دانشگاه  تماس حاصل نمایند.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 455
  • تایید شده
  • در 1396/09/09
  • ساعت 13:47