برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1396
کد 5669

آمار نیم روزه از خدمت رسانی در بیمارستان سرپل ذهاب توسط تيم اعزامى دانشگاه علوم پزشكى تبريز

دکتر عبادی مسئول تیم اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناطق زلزله زده غرب کشور اعلام کرد

تیم بهداشتی و درمانی حدود ساعت ۲ نصف شب مورخ ۹۶/۹/۴ به اسلام آباد و سرپل ذهاب رسیدند. و تحویل گیری شیفت،بخشها و بیماران بیمارستان از همکاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، همان نصف شب انجام شد و همکاران با وجود اینکه ۱۸ ساعت در راه بودند با دل و جان شیفت شب بیمارستان را پوشش دادند.
دکتر عبادی مسئول تیم اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناطق زلزله زده غرب کشور:
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر عبادی در خصوص روند کار در مناطق زلزله زده گفت: اکیپ بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به منظور خدمت رسانی به هموطنان عزیز زلزله زده غرب کشور در ساعت ۸:۳۰ مورخ ۹۶/۹/۳ با بدرقه دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اعضاء هیئت رئیسه و جمعی از مسئولان با مجموع ۶ اتوبوس و ۵ دستگاه آمبولانس و ۴ خودرو پشتیبانی و فرماندهی از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی بسمت کرمانشاه حرکت کرد .
وی افزود؛ تیم بهداشتی و درمانی حدود ساعت ۲ نصف شب مورخ ۹۶/۹/۴ به اسلام آباد و سرپل ذهاب رسیدند. و تحویل گیری شیفت،بخشها و بیماران بیمارستان از همکاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، همان نصف شب انجام شد و همکاران با وجود اینکه ۱۸ ساعت در راه بودند  با دل و جان شیفت شب بیمارستان را پوشش دادند.
دکتر عبادی در این گزارش بیان نمود؛ تیم بهداشتی و درمانی در مناطق اسلام آباد، کرندغرب(دالاهو)، سرپل ذهاب،  قصرشیرین و ثلاث باباجانی مستقر هستند و با جان و دل مشغول خدمت رسانی می باشند.
بنابر این گزارش، آمار خدمت رسانی در بیمارستان سرپل ذهاب توسط تيم اعزامى دانشگاه علوم پزشكى تبريز.از ۸ صبح مورخ ۴ آذر ۹۶ تا ساعت ۲۰ عصر مورخ ۴ اذر ۹۶ به قرار زیر است
ویزیت اورژانس: ۱۱۵۰ نفر
تعداد اعزام:۶ نفر
خدمات سرپایی اطاق عمل سرپایی:۲۲۰
تعداد سونوگرافی:۲۲۰
ویزیت تخصصی کودکان:۳۴۰
ویزیت تخصصی قلب:۸۰
ویزیت تخصصی زنان:۱۷۰
 لازم به ذکر است که مجموع نیروهای های بهداشتی، درمانی، پشتیبانی، خبری و فرماندهی ۱۷۰ نفر هستند که در روزهای آتی نیز تعدادی از همکاران به این جمع ملحق خواهند شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 935
  • تایید شده
  • در 1396/09/06
  • ساعت 11:17