برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 26 آبان 1396
کد 5590

بازدید نماینده مقام معظم رهبری از مصدومان زلزله غرب کشور که در بیمارستان امام خمینی (ره) و بیمارستان فیروزگر تهران بستری هستند،

با تاکید بیان شد ؛ هیچ کدام از مصدومین از خدمات نظام سلامت ناراضی نبودند، همه راضی بودند؛ هم از کادر درمانی و هم از پزشکان .

نماینده مقام معظم رهبری با ابلاغ سلام و دعای معظم له از نزدیک از وضعیت جسمی و روند درمانی مصدومان مطلع شد.
نماینده رهبر معظم انقلاب صبح امروز از شمار زیادی از مصدومان زلزله زده غرب کشور که در بیمارستانهای امام خمینی (ره) و فیروزگر تهران بستری هستند عیادت کرد..
حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی نماینده مقام معظم رهبری با ابلاغ سلام و دعای مقام معظم رهبری از نزدیک از وضعیت جسمانی و روند درمانی مصدومان مطلع شد.. و تک تک بیماران نیز در این عیادت از ایشان درخواست نمودند  که سلام و دعایشان را به محضر رهبر بزگوار برساند..
حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی  در این دیدار گفت: به دستور مقام معظم رهبری برای احوالپرسی از مصدومان زلزله غرب کشور که در بیمارستانهای  تهران بستری  هستند  به ملاقات این عزیزان آمده ایم. ایشان با بیان اینکه با تاکید از این عزیزان پرسیدم که آیا از روند درمان رضایت دارید؟ آیا مشکلی در این امر داشته اید ؟  همه  گفتند : "  نه "  و " به ما خوب رسیده اند " . هیچ کدام ناراضی نبودند ؛ همه راضی بودند  و اظهار رضایت میکردند هم از کادر درمان و هم از پزشکان.
 حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی نماینده مقام معظم رهبری  با بیان اینکه در این زلزله اورژانس و نیروهای مسلح نیز زحمنهای فراوان کشیده اند، از فداکاریهای آنان و همکاران حوزه سلامت  تشکر کرد. و  دادن امکانات  و تامین مادی مصدومین برای مراجعت به خانه هایشان را اقدامی جالب و ستودنی  عنوان کردند
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 321
  • تایید شده
  • در 1396/08/26
  • ساعت 15:3