برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 21 آبان 1396
کد 5544

برگزاری کارگاههای آموزشی همزمان با پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

کارگاه آموزشی چالش های توسعه واکسنهای ویروسی با همکاری شبکه فناوری های زیستی استان در محل سالن نوآوری دانشگاه تبریز برگزار می شود.

دبیر برگزاری پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی ، از برگزاری 28 رویداد فناوری همزمان با این نمایشگاه خبر داد.

 علی جهانگیری در گفت و گو با خبرنگاران با تشریح جزئیات برگزاری این رویداد ها اظهار کرد: این رویداد ها از شنبه 20 آبان ماه آغاز شده و تا چهارشنبه 24 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: روز شنبه 20 آبان ماه شاهد برگزاری همایش بحران آب با محوریت بازچرخانی و استفاده مجدد از پساب در محل همایش های سالن اجتماعات اداره کل استاندارد با همکاری دانشگاه صنعتی سهند  ، کارگاه  نوآوردگاه فناوری های همگرا با همکاری شرکت نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات، نانو( شزان) و اتاق شتاب با همکاری شتاب دهنده تک در محل نمایشگاه بین المللی تبریز هستیم.

وی با اشاره به برنامه های روز دوم گفت: اولین همایش بررسی توانمندی های فناوری و صنعتی استان در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی همزمان با دومین روز از برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با همکاری وزارت نفت و سازمان فنی و حرفه ای در محل سالن اجتماعات سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی،ادامه داد:  همچنین در روز دوم استارت آپ ویکند الکترونیک خودرو با همکاری، انجمن برق و الکترونیک استان در محل سالن شمس نمایشگاه بین المللی تبریز ، کارگاه تخصصی تکنیک های مذاکره  با همکاری مدرسه بازاریابی و فروش تبریز در سالن ستارخان نمایشگاه بین المللی تبریز، کارگاه آموزشی معرفی سامانه های "تامین کالا و طرح ساخت داخل گروه کالایی" و " فهرست دستگاه مرکزی و نحوه ارزیابی تامین کنندگان و سازندگان کالا و تجهیزات" با همکاری وزارت نفت و سازمان فنی و حرفه ای  در محل سالن همایش های سازمان فنی و حرفه ای ، سمینار و کارگاه آموزشی معرفی فناورهای مد و طراحی استان کارگاه تخصصی ثبت ایده و اختراعات ملی و بین المللی با همکاری سازمان مدیریت صنعتی  در محل سالن همایش های انجمن نساجی استان  و کارگاه آموزشی چالش های توسعه واکسنهای ویروسی با همکاری شبکه فناوری های زیستی استان در محل سالن نوآوری دانشگاه تبریز برگزار می شود.

وی با اشاره به هم افزایی صورت گرفته توسط نهاد ها و سازنمان های مختلف در برگزاری این رویداد های فناورانه خاطرنشان کرد: در برگزاری این رویدادها سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی نیز ما را همراهی می کنند.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیRINOTEX 2017، 20 تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس  www.rinotex.ir  مراجعه کنند.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 304
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/08/21
  • ساعت 9:24