برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 19 آبان 1396
کد 5530

ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع خادمین به زائرین اربعین

دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان دانشگاه معین بیشترین نیروی خود را در مهران و ایلام متمرکز کرد

خدمت با عشق وعلاقه همکاران موجب شد که زائرین همه به شدت اظهار رضایت نمایند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر صومی روز سه شنبه با حضور در ایلام و مرز مهران از روند خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی اطلاع یافته و از خدمت شایسته و با عشق و علاقه  پزشکان و پرستاران و همکاران اورژانس تشکر نمود.
   ایشان ضمن تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) بیان نمودند که در کنار برخی از دانشگاهها که در منطقه حضور دارند، برخی از دانشگاهها نیز به عنوان دانشگاه معین امکانات خود را در اختیار دانشگاههای منطقه مرزی و دانشگاههای حاضر در منطقه  قرار داده اند که تبریز نیز از دانشگاههای معین می باشد.
  ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود، قرار بود تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز وتیم مدیریت اورژانس دانشگاه در مرز خسروی حضور داشته باشند به همین منظور تیمی متشکل از 9 آمبولانس و مجموع کارشناسان به منطقه اعزام شد، با توجه به اینکه مرز خسروی باز نشد، ماموریت به ایلام و مرز مهران تغییر یافت و دوستان  و همکاران عزیز اورژانس  با تیم خود در ایلام حضور یافتند و علاوه بر آن تیمی از متخصصین طب اورژانس دانشگاه در اورژانس بیمارستان مهران خدمت رسانی به زائرین را بر عهده گرفتند.
دکتر صومی خاطر نشان شد؛ چون دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعنوان دانشگاه معین در بعد درمانی بیشترین نیروی خود را در مهران و ایلام متمرکز کرده بود؛ برای اینکه از روند خدمت رسانی به زائرین محترم اطلاعی حاصل شود و هم اینکه عرض خدا قوتی داشته باشیم به همکاران زحمتکش که در این ایام دور از خانواده و داوطلبانه عازم خدمت رسانی شده اند؛ با هماهنگی رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام و مدیر مرکز فوریتهای پزشکی استان از پایانه مرزی مهران و از پایگاههای اورژانس، بیمارستان و کلنیکهای تخصصی خدمت رسان بازدید بعمل آمد.
   دکتر صومی در ادامه افزود، خوشبختانه عزیزانمان در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی دانشگاه معین علوم پزشکی تبریز و دانشگاههای همدان و اردبیل و بسیج جامعه پزشکی و همکاران تامین اجتماعی، هم از بعد بهداشتی و هم از بعد درمانی تمهیدات بسیار خوبی اندیشیده بودند. و به لطف خدا با صحبتی که با مراجعین و زائرین داشتیم همه به شدت اظهار رضایت می نمودند.
ایشان تاکید کرد؛ در این بازدید خدمت با عشق وعلاقه  همکاران اعم از پرستاران، پزشکان  و فوریتهای پزشکی از تمام دانشگاهها شایان توجه و قابل تقدیر بود.  
 در ادامه نیز دكتر محمدحسين صومي رئیس دانشگاه علوم پزشكي تبریز ضمن تقدیر از خدمات شایسته و صادقانه رئیس و مجموعه دانشگاه علوم پزشكي ایلام به زائران اباعبدالله الحسین(ع) عنوان کرد: تردد جمعیت میلیونی از مرز بین المللی مهران یقیناً نیاز به فراهم نمودن تمهیدات فراوانی در عرصه بهداشت و درمان است تا سلامت این جمعیت عظیم حفظ شود و خوشبختانه دکتر دل پیشه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشكي ایلام با تلاش و زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر از عهده این رسالت مهم و خطیر برآمده اند..

در پایان این بازدید  دکتر دل پیشه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  با تشکر از همکاری های همیشگی دانشگاه علوم پزشکی  تبریز که در اکثر مراسمات  دارند، از  دکتر صومی بخاطر اقدامات ایشان در اربعین امسال تشکر ویژه نموده و تاکید کرد؛ در حصول وضعیت موجود و رضایت بخش شدن سطح خدمت به زائرین محترم اربعین حسینی، حضور نیروهای تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و متخصصین طب اورژانس  تبریز در بیمارستان امام حسین(ع) مهران و تلاش همکاران فوریتهای پزشکی تاثیر بسزایی داشت.
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 950
  • تایید شده
  • در 1396/08/19
  • ساعت 13:57