برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1396
کد 5489

مراسم نمادین افتتاح برنامه‌های مکمل یاری با آهن و ویتامین D

مراسم نمادین اجرای برنامه‌های "ارتقاء سطح سلامت دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه از طریق آموزش تغذیه و آهن یاری" و "مکمل یاری با ویتامین برگزار شد.
مراسم نمادین اجرای برنامه‌های "ارتقاء سطح سلامت دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه از طریق آموزش تغذیه و آهن یاری" و "مکمل یاری با ویتامین D" با حضور رئیس آموزش‌و پرورش استان، معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان، معاون تندرستی و تربیت‌بدنی و سایر مسئولان و کارشناسان آموزش‌ و پرورش استان، رئیس و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان تبریز، مسئولان و کارشناسان آموزش‌ و پرورش ناحیه سه تبریز، مدیران و کارشناسان مرکز بهداشت استان در مدرسه دخترانه معلم ناحیه سه آموزش‌وپرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان دکتر رادبه رئیس آموزش‌و پرورش ناحیه سه تبریز، ضمن خیرمقدم گویی به لزوم انجام و حسن اجرای برنامه آهن یاری و مکمل یاری ویتامین D اشاره نمودند.
دکتر درستی رییس مرکز بهداشت استان ضمن اشاره به روند اجرای برنامه‌های مکمل یاری در استان و تأکید بر اصلاح رفتارهای تغذیه‌ای، برنامه‌ها و راهکارهای پیشگیری و کنترل کمبود ریزمغذی‌ها را معرفی نمودند.
در ادامه پس از نواختن زنگ افتتاح نمادین برنامه و اجرای برنامه توسط گروه سرود و اهداء جوایز به دانش آموزان، افراد حاضر در مراسم از جشنواره غذا که در مدرسه برپا شده بود، بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان مکمل یاری با آهن هرساله به مدت 4 ماه (16 هفته) برای دانش آموزان دختر دوره متوسطه پایه اول و دوم و برنامه مکمل یاری با ویتامین ""D نیز به مدت 7 ماه (7 عدد) در کلیه مدارس دخترانه و پسرانه متوسطه دوره اول و دوم در سطح استان اجرا می‌گردد.
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/08/10
  • ساعت 10:2