برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 6 آبان 1396
کد 5458

درنشست معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با نمایندگان موسسه خیریه نیکوکاری تبریزمطرح شد

همکاری و تسهیل گیری در کارهای سازمان های مردم نهاد یکی از اهداف معاونت اجتماعی است

دکتر طاهر اقدم ضمن تشکر از فعالیت چشمگیر موسسه خیریه نیکوکاری تبریز همکاری و تسهیل گیری در کار های سازمان های مردم نهاد را یکی از اهداف معاونت اجتماعی برشمرد معاون اجتماعی دانشگاه عدم توجه به معضلات اجتماعی را نتیجه بالا رفتن هزینه های بهداشت و درمان دانست و افزود: امروزه رویکرد دادگستری با سرمایه گذاری برای پیشگیری از وقوع جرم در راستای کم کردن زندانیان وزندان ها فعالیت ارزشمندی است چرا که با زندانی شدن یکی از اعضای خانواده آسیب های اجتماعی زیادی گریبان جامعه را می گیرد .
 دکتر طاهر اقدم با بیان اینکه سومین کمپین مدیریت خشم و استرس با شعار "نیک اندیشی و خوش اخلاقی کلید زندگی موفق" با مشارکت های بین بخشی بیش از 20 نهاد دولتی و با مدیریت دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان در حال اجراست گفت : لزوما برخی از مشکلات پیوست اجتماعی دارد به همین خاطر معاونت اجتماعی سعی دارد با تعامل با سازمان های مرتبط در زمینه طلاق و اعتیاد قدمهای سازنده ای بردارد وتلاش می کند موجب کاهش آسیب های اجتماعی موجود در جامعه شود .

آقای امامی  مدیر عامل موسسه خیریه نیکوکاری تبریز حضور معاون اجتماعی دانشگاه و سرپرست سازمانهای مردم نهاد معاونت اجتماعی در جمع موسسه را به فال نیک گرفت و گفت :  تلاش موسسه براین است که سواد سلامت جامعه را ارتقا دهد. وی با اشاره به این که هماهنگی بین سازمان های مرتبط در حوزه سمن ها پیش شرط ایجاد وحدت رویه خدمت رسانی است افزود : باید برنامه محور باشیم و با طراحی برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت و با یاری هم دیگر در رشد و بالنگی کشور قدم برداریم
در این نشست در مورد برخی آسیب های اجتماعی از جمله ازدواج در سنین پایین در برخی نقاط محروم ، فقر اقتصادی و فرهنگی و طلاق و راه کارهای مبارزه با این آسیب ها مطرح شد.
گفتنی است : مؤسسه خیریه نیکوکاری تبریز یک سازمان غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی بوده و قصد دارد آئین نیکی و نیکوکاری را  پاس داشته  و این فرهنگ متعالی را به نسلهای جدید  منتقل نماید . صد البته که همه ما به نوعی توانمند و به  نوعی دیگر نیازمند هستیم و می توانیم در تعامل اجتماعی با هم دیگر نقش مثبت ایفا نمائیم و بهترین توان آن است که در رفع نیازی بکار آید.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 333
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1396/08/06
  • ساعت 11:42